Андрій Новак – раннер-ап турніру #01 на WPT500

Андрій Новак 2021

На PartyPoker проходить велика серія WPT500 і в одному з турнірів взяв участь український покерист Андрій Новак. За фінальний стіл Новак вийшов з чіплідерським стеком і мав всі шанси на перемогу, але до неї не вистачило одного кроку.

За фіналкою було досить міцних регуляров, тому гра для Новака не стала легкою прогулянкою. Понад три години тривав фінальний стіл і практично весь цей час Новак йшов в топі чіпкаунту.

Перші два аути сталися під час того, як троє гравців пішли в олл-ін: А-К, К-К і Q-Q. Кваселісу вдалося зібрати каре дам і потроїтися, а два інших учасники роздачі покинули турнір.

Читати також: Андрій Новак заробив 113 900$ в WPT Big Game на PartyPoker

Далі поле гравців все більше звужувалося і в підсумку справа дійшла до хедз-апу: Андрій Новак проти Ділана Роу з Нової Зеландії. Спортсмен з екзотичної країни не збирався поступатися Новаку і за підсумками хедз-апу обіграв українця. В останній роздачі івенту Новак пішов в олл-ін з J-9 і програв K-4 суперника.

«Фіналка була досить слабка. Дейвідас Кваселіс дуже дивно зіграв, коли пішов в олл-ін на К-5 і я не міг зрозуміти, як можна так грати. Не сподобалося, що за столом все дуже довго приймали рішення. В принципі грою задоволений, так само як і результатом!», – розповів після турніру Андрій Новак.

Результати турніру #01 на WPT500

Турнір #01 на WPT500

Серія WPT500 на ПатіПокер триває і в лобі є багато гідних турнірів. Реєструйтеся на ПатіПокер і приєднуйтесь до покерного фестивалю!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.