Андрій "Kot_Spartac" Котельников зіграє за фінальним столом Super Million$

Андрій "Kot_Spartac" Котельников 2020

У найдорожчому турнірі зимової серії WSOP Circuit на GGпокерок була встановлена ​​висока планка: гарантія 5 000 000$. Звичний бай-ін вирішили не міняти, але подія виявилася настільки популярним, що гарантію навіть перебили.

Це стало можливим завдяки 314 унікальним входів і 197 ре-ентрі. 60 кращих гравців за підсумками цього турніру розділили між собою 5 110 000$.

На даний момент в турнірі сформувався фінальний стіл. Гравець, за яким буде стежити все російське покерне співтовариство: Андрій "Kot_Spartac" Котельников. Вболівати за нього будуть також і численні бекери, які викупили свої частки в цьому турнірі.

Справа в тому, що Андрій продав 75% від майбутніх призових в цьому турнірі за коефіцієнт 1.09, а вже зрозуміло, що він отримає як мінімум 140 000$ за дев'яте місце. Можливо, йому вдасться зачепитися за місця вище, але поки що стек у нього один з найкоротших: всього 13 великих блайндів.

Також усі охочі можуть поставити ставку на переможця Super Million$. Коефіцієнти надає PokerShares з розрахунком на стек гравця і його силу. Наприклад, якщо ви поставите на перемогу Котельникова 100$ і він займе перше місце - ваш виграш складе 2 050$.

Фіналка GGпокерок

Читати також: Як робити ставки на фінальний стіл в GGпокерок

Мабуть, самим іменитим гравцем за фіналкою є Самуель Вусден. На його рахунку 9 000 000$ виграних в онлайні, а сьогодні до них може додатися ще одна шестизначна цифра, якщо йому вдасться перемогти.

Спробує перешкодити йому це зробити чіплідер події Хоакін Мелогно. Мелогно вже завойовував кільце WSOP Circuit після перемоги на міжнародному турнірі GRAN FINAL MILLONARIA 2018/19 з бай-іном 2 500$ і отримав тоді 505 606$.

Потім Мелогно був близький до завоювання браслета WSOP в Лас-Вегасі, але зайняв друге місце, програвши Арі Енгелю в подію # 48 по БЛ Холдему з бай-іном 2 500$ і отримав призові 264 104$. Сьогодні уругваєць увірвався в топ фінального столу і продовжить гру зі стеком 12 875 689 (64 ВБ).

Фінальний стіл відбудеться у вівторок, 15 грудня, о 21:00 за київським часом. Пряму трансляцію можна буде побачити на офіційних каналах GGпокерок.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.