Андрій Любовецький пройшов до другого дня турніру Super High Roller Bowl PLO за 100 000$

Андрій Любовецький пройшов до другого дня турніру Super High Roller Bowl PLO за 100 000$

​На початку жовтня у Лас-Вегасі завершився один з найдорожчих турнірів цього року – Super High Roller Bowl NLH з бай-іном 300 000$. Як ми вже повідомляли, чемпіоном грандіозної події став американець Айзек Хекстон, який отримав за перше місце 2 760 000$.

Цими днями хайролери знову зустрілися у турнірі SHRB, але на цей раз з Омахи. Одна з найдорожчих подій з PLO з бай-іном 100 000$ зібрала 38 входів та призовий фонд 3 800 000$. Після першого дня у турнірі залишилося всього 17 гравців.

Показати світовим зіркам покеру «хто тут батько» вирішив Андрій Любовецький. Українському хайролеру вдалося пройти до Day 2, у якому він змагатиметься за титул з Даніелем Негреану, Чіно Рімом, Алексом Фоксеном, Стівеном Чідвіком та іншими «небезпечними хлопцями».

Гра продовжиться сьогодні ввечері – до призів потраплять всього 7 гравців, а переможець забере разом із трофеєм головним приз у розмірі 1 292 000$. На цей час Любовецький займає 10 місце у чіпкаунті змагань.

Чіпкаунт Super High Roller Bowl PLO за 100 000$

Як можна побачити у таблиці вище, чемпіон Super High Roller Bowl NLH Айзек Хекстон також буде боротися за трофей з PLO. Можна було б побажати американцю успіху, але не від усього серця – сподіваємося, сьогодні фортуна буде на стороні Андрія Любовецького 🙏

Трансляцію другого дня SHRB PLO можна буде подивитись на платформі PokerGO (тільки для власників платної підписки).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.