Андрій Любовецький – найкращий український гравець 2022 за версією GPI

​Популярний покерний ресурс Global Poker Index веде власний рейтинг покеристів, які процвітають в офлайн-турнірах. Традиційно портал покеру надає рейтинг найуспішніших гравців минулого року.

У рейтингу засвітилося ім'я українського покериста Андрія Любовецького, який став найуспішнішим гравцем серед українців у 2022 році. Рейтинг враховував кількість влучень у призи до великих офлайн-турнірів, а також сумарний виграш.

Рік, що минув, став дуже прибутковим для покериста родом з міста Хмельницький. Андрій зумів повторити свій успіх 2021 року, вигравши свій другий браслет WSOPE.

Читати також: Андрій Любовецький виграв 200 000$ за друге місце в HRW 03 на GGпокерок

Свій перший браслет Всесвітньої покерної серії  Любовецький виграв у турнірі WSOPE 2021 Platinum High Roller за 25 000€, перемігши в якому він також отримав величезну суму призових у 518 430€. Вже через рік, щоправда, у дешевшому турнірі WSOPE 2022 #15: 1 000€ NLH Turbo Freezeout покерист завоював свій другий трофей WSOPE і 45 600€ призових.

Перед WSOPE гравець також активно полював на браслет WSOP у Лас-Вегасі та показав найкращий результат серед українців, потрапивши чотири рази у призову зону. Проте з Вегаса Любовецький поїхав без браслета.

Крім цього, Андрію вдалося стати раннер-апом у турнірі за 10 300$ на EPT Prague, де він заробив 439 000$. На ще одному EPT, правда, вже в Монте-Карло він заробив 184 000$ призових.

Що стосується ситуації в країні, то коли почалося повномасштабне російське військове вторгнення, то Андрій виступив з ініціативою і звернувся до міжнародної спільноти покеру, закликавши підтримати Україну в такий важкий час. Під листом підписалося багато інших українських покеристів.

У Новому Році українець найімовірніше не зупиниться на досягнутих результатах і продовжить радувати своїх шанувальників свіжими заметами не лише в офлайні, а й в онлайні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.