Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Олег Павлов став Чемпіоном України зі спортивного покеру

​Днями в київському покерному клубі Full House Khreschatyk відбувся фінальний стіл Чемпіонату України зі спортивного покеру, який проходить у клубі в рамках однойменного чемпіонату.

Організаторами змагання стала Всеукраїнська федерація спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України, а також українського покер-руму PokerMatch.

За місце чемпіона, а також звання Майстра спорту зі спортивного покеру, боролося 575 гравців, а загальний призовий фонд турніру становив 1 049 190₴.

Читати також: Як проходив відбір до збірної України зі спортивного покеру

Переможець та раннер-ап турніру, окрім звання Майстерів спорту, також отримають місця у збірній України зі спортивного покеру. Ті покеристи, які зайняли з третього по п'яте місце – одержують звання Кандидатів у майстри спорту.

Обійти галявину українському покер-про вдалося Олегу Павлову, який став чемпіоном турніру, заробивши 212 000₴. Ось результати фінального столу:

МісцеПокеристМістоВиплата
1Олег ПавловКиїв212 000₴
2Андрій АндрєєвКиїв155 000₴
3Олексій НатоптаннийЧернігів116 000₴
4Андрій АндрєєвКиїв91 190₴
5Юрій СтаніславчикОдеса74 000₴
6Андранік Григорьян
Київ60 000₴
7Євген СмертенкоКиїв49 000₴
8Сергій КропачовКиїв40 000₴

Після завершення турніру підсумки чемпіонату підбив президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру – Сергій Єфименко:

«Цей рік був дуже важким, але ми продовжуємо змагатися, попри війну, яка триває. Ми вдячні всім захисникам України за можливість проводити турніри та займатися нашим улюбленим спортом. Бажаю всім нових сил у Новому Році, та й нашої перемоги звичайно!» – заявив Сергій.
Щодо Кубку України зі спортивного покеру, то його володарем став Максим Лобода, який здобув за перемогу 57 500₴ із загального призового фонду турніру в 593 000₴.
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)
VENICEinmyheart
Без статусу

Олег молодець, колись грав з ним за одним столом!

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.