Кіберспортивна команда QLASH уклала партнерство з Міланом

Кіберспортивна команда QLASH

Розвитком команди QLASH займається український покерист Євген Качалов, тому до неї підвищена увага серед покерного співтовариства. Колишній PokerStars Team Pro перекваліфікувався і працює в киберспортивній області.

У команді понад 80 професіоналів Esports з 15 різних країн, а в минулому році до неї приєднався Філ Хельмут. Філ повідомляє, що вирішив інвестувати свої власні гроші в цю справу, так як вважає Esports величезною і швидкозростаючою галуззю.

Читати також: PokerStars стали спонсорами кіберспортивної команди Furia Esports

Взимку QLASH підписали контракт з футбольним клубом Інтер. А в листопаді QLASH оголосили про співпрацю з ще однією командою з цього міста: AC Milan.

В рамках цієї співпраці створили команду QLASH AC Milan, яка буде спеціалізуватися на популярній грі: FIFA. В команду увійшли Дієго Кампаньяні і Фабіо Денуццо, які є відомим кіберспортивного гравцями.

Ця співпраця з кіберспортивною індустрією стало першою в історії Мілана. Новину прокоментував фінансовий директор Каспер Стілсвіг:

«Сьогодні наш клуб радісно оголосив про співпрацю з QLASH. Цей контракт є черговим важливим кроком Мілана на шляху до модернізації. Це буде цікавий досвід як для нас, так і для фанатів по всьому світу, які стежать за нашим клубом. Попереду великі пригоди в світі кіберспорту!»

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.