PokerStars стали спонсорами кіберспортивної команди Furia Esports

Furia Esports

PokerStars оголосили про підписання контракту з кіберспортивною командою Furia Esports. Тепер червоно-пікові стали офіційним партнером іменитої в кіберспорті команди, а логотип ПокерСтарс буде красуватися на одязі гравців.

Furia – кіберспортивна команда з Бразилії, яку створили в 2017-му році. Основною спеціалізацією учасників є гра Counter-Strike. Навесні члени команди зайняли 1-е місце в престижному турнірі, за що отримали 40 000$. Furia показала відмінну гру серед інших 16-ти команд континенту Америки.

Читати також: Роб Йонг вважає, що PokerStars підставляють PartyPoker

Чому ПокерСтарс вибрали саме цю команду? PokerStars Team Pro Андре Аккарі – головний інвестор Фурії, тому йому не склало труднощів попрацювати над об'єднанням. Також якщо подивитися на статистику гравців з різних країн, то на ПокерСтарс грає найбільше бразильців і це один з найперспективніших ринків в світі.

«У ДНК Фурії закладений покер, як важлива складова. Покер і кіберспорт ріднить прийняття найоптимальніших рішень для того, щоб досягти найвищих результатів. У наших планах виходити за рамки кіберспорту, так що співпраця з ПокерСтарс є ідеальним майданчиком для ривка вперед», – висловився Аккарі з приводу підписання контракту.

Андре приєднається до команди покерних стримеров і швидше за все на його стрім буде транслюватися не тільки покер, а й гра кіберспортивної команди на картах Counter Strike.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.