Негреану виграв першу зустріч хедз-ап батлу проти Полка

Негреану і Полк

Стартував довгоочікуваний хедз-ап батл Негреану і Полка. Глибокої ночі покеристи зіграли перші 200 роздач в студії PokerGo. Надалі батл переміститься в онлайн, а майданчиком для битви стане покер-рум WSOP.com.

Уже в першому ігровому дні Негреану дав зрозуміти, що навряд чи Дуглас Полк здобуде легку перемогу. Незважаючи на те, що букмекери і більшість покерного співтовариства вважають фаворитом Полка, Негреану став переможцем першого дня. Хоча 200 рук з 25 000 це дуже маленька вибірка і по ній не варто судити.

Що запам'яталося в першому матчі? Негреану часто блефував і виграв кілька великих банків, які допомогли йому стати переможцем першого дня. Амбасадор GGпокерок повинен бути задоволений таким стартом, але далі гра переміститься в онлайн і все може зміниться.

Читати також: Даніель Негреану: «Вважаю, що не потрібно забороняти покеристам грати з VPN»

Матч проходив в конкурентній боротьбі: на початку гри Негреану отримав перевагу, а потім Полк відігрався і вийшов вперед. Але все одно на дистанції переможцем залишився Негреану.

Запам'ятався класний блеф Даніеля зі старшим королем (K-9) на рівері: покерист поставив олл-ін на суму понад 30 000 доларів. Ставка змусила його опонента відмовитися від старшого туза (A-Q). Загалом, цікавих моментів було достатньо, а читачі Cardmates могли спостерігати за поєдинком у прямому ефірі у нас на сайті:

Зрештою, Негреану пішов зі студії PokerGo в Лас-Вегасі з прибутком в: 117 000 доларів. Це приблизно 2,3 бай-іна. Незважаючи на важку сесію, Полк сказав, що задоволений своєю грою.

Обидва гравці були напрочуд добрі один з одним протягом всієї сесії. Можливо, всі суперечки в соціальних мережах були просто спорами в соціальних мережах. У Даніеля Негреану вражаючий старт, але його все ще чекає важка битва з рештою 24 800 руками, переміщаються в онлайн, що краще для Полка.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.