Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дату початку хедз-ап батлу Негреану і Полка перенесли

Негреану проти Полка

Глядацький інтерес до майбутнього хедз-ап батлу між Негреану і Полком з кожним днем ​​все більше підвищується. Регулярно в мережі з'являються нові подробиці матчу покеристів, а також зміни в форматі його проведення.

З приводу змін, то за останній час таких два: дата початку та формат проведення. Дату початку батлау перенесли з 1 листопада на 4 листопада, а перші 200 роздач Негреану і Полк зіграють в живу в прямому ефірі PokerGo.

Читати також: Негреану придбав "космічне" крісло для хедз-апу з Полком

Однак в живому форматі будуть зіграні лише 200 перших роздач. Після цього челендж продовжиться в онлайн-форматі, а майданчиком для битви гравців стане покерна кімната WSOP. Даніель Негреану збирається стрімити свою гру, так що ви зможете стати свідками цього батлу.

Дуглас Полк поставив 2 000 000$ на свою перемогу

Дуглас Полк настільки впевнений у своїй перемозі, що побився об заклад з Білом Перкінсом. Покерист поставив 2 000 000$ з коефіцієнтом 4 до 1, тобто в разі своєї перемоги Перкінс заплатить йому 500 000$, а в разі перемоги Негреану – Полк стане біднішим на 2 мільйони доларів.

Незважаючи на те, що ці ставки дуже високі, в Твіттері Дуглас Полк розповів про те, що Перкінс пропонував поставити ще більше грошей. Сам Перкінс поставив на цей матч в цілому 1 000 000$, але з ким мільйонер ще укладав парі, не уточнив.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.