Оновлено
22.09.2023

Дуглас Полк (Doug Polk)

Дуглас Полк
Дуглас Полк (35 років)
США
Чоловіча
16.12.1988
понад 9 450 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
3 686 865$ (1 місце на WSOP High Roller for One Drop за 111 111$ в 2017 році)
Головні досягнення:
3 браслети WSOP, створив власну школу покеру Upswing Poker
Можна знайти за ніком:
PokerStars: WCGRider

Дуглас "WCGRider" Полк – успішний американський професіонал, якого по праву називають одним з кращих хедз-ап гравців світу. Він заробив покером кілька мільйонів доларів, почавши свій шлях всього з 20$. Втім, своє місце в грі Полк знайшов не одразу. Спочатку він грав 6-max і 10-max столи безлімітного холдему в онлайні і вигравав відносно невеликі суми. У 2009 році Дуглас перейшов на гру в хедз-апах і швидко піднявся з ліміту 2$/4$ на 50$/100$. Регуляри PokerStars і Full Tilt добре знали "WCGRider", так як програвали йому чималі гроші. Періодично гравця можна було помітити за грою в турнірах.

Після Чорної П'ятниці, коли онлайн-покер заборонили в США, Полк задумався над тим щоб змінити професію або закінчити навчання, яке закинув раніше, але в результаті вирішив переїхати з Лас-Вегасу у Ванкувер (Канада) і почав жити на два будинки.

Були в цьому і свої плюси – Дуглас Полк почав частіше грати в живих подіях. Перші призові хлопця в офлайні датовані 2011 роком. Згодом він став частим гостем казино в Лас-Вегасі, серій WSOP, WPT, Aussie Millions. Зараз нерідко можна зустріти ім'я Полка в списках учасників турнірів хайролерів і суперхайролерів. Загальна сума призових покериста в живих подіях перевищує 9 мільйонів доларів.

Крім гри в покер він займається тренерською діяльністю на власному навчальному сайті. Дуглас Полк активно стрімить свою гру на Twitch і знімає ролики на YouTube (найчастіше з розбором роздач з популярних покерних турнірів і шоу).

Дуглас Полк

Відеоролик про Дугласа Полка (на російській мові):Цікаві факти про Дугласа "WCGRider" Полка:

 • На початку кар'єри за кілька місяців розкрутився до 10 000$ з 2$, граючи в покер. У 2016 році запустив марафон, в якому заробив 10 000$ з 100$ («The 100$ to 10 000$ Challenge»). В рамках марафону Полк грав рідко, і закінчив його тільки в серпні 2018-го, зігравши при цьому всього 58 ігрових сесій за 2 роки.​
 • Полк в покері вважається одним з найсильніших хедз-ап гравців світу.
 • Дуглас не здобув вищої освіти, замість навчання в університеті він надав перевагу покеру.
 • Перед тим як захопитися покером, "WCGRider" професійно грав у онлайн-ігри і кілька разів виступав на престижному міжнародному турнірі з кіберспорту WCG, на честь якого пізніше і вибрав собі псевдонім.
 • В одному з інтерв'ю Дуглас Полк зізнався, що на початку кар'єри (приблизно в 2010 році) найбільше йому вдавалося вигравати у "wobbly" і Ренді "nanonoko" Лью. За його словами, вони може і були хорошими гравцями, але в хедз-апах їх гра була жахливою, що тільки зіграло на руку американцеві.
 • У 2015 році Дуглас "WCGRider" Полк виступав за команду людей в покерному хедз-ап протистоянні з ботом по безлімітному холдему Claudico. Разом з ним в команду увійшли Донг "DongerKim" Кім, Бйорн Лі, Джейсон Лес. Кожен з них зіграв проти покерного бота по 20 000 роздач і в результаті команда людей перемогла. Рік по тому, в 2016 році, команду людей обіграв бот Libratus, але Полк в цьому протистоянні вже не брав участі.
 • Дуглас Полк створив власну школу покеру. Навчальний ресурс покериста називається Upswing Poker. Партнером покериста став його друг і колега Райан Фі.
 • У покериста є три браслети Всесвітньої покерної серії. Перший браслет WSOP Дуглас Полк заробив у 2014 році, ставши переможцем Turbo NLH за 1 000$, другий – в 2016, ставши разом з Райаном Фі, чемпіонами командного турніру Tag Team No Limit Hold'em за 1 000$, а третій трофей був виграний ним у 2017-му, в популярному турнірі High Roller for One Drop за 111 111$ і приніс хлопцю найбільші призові в кар'єрі (понад 3 860 000$).

Дуглас Полк в соціальних мережах:

 • Твіттер Дугласа Полка (@DougPolkPoker)​
 • Дуглас Полк в Інстаграмі (instagram.com/dougpolkpoker)
 • Сторінка Дугласа Полка у Фейсбуці (facebook.com/DougPolkPoker)
 • Twitch-канал Полка (twitch.tv/dougpolkpoker)

Матеріали по біографії