Народ vs Дага Полка: публічні слухання про відкриття покер-руму викликали бурхливу реакцію

Даг Полк

Відомий покерний професіонал, блогер та власник покерного клубу The Lodge в Техасі - Даг Полк - днями вирішив відкритий свій другий покерний заклад. Але на заваді цьому стали публічні слухання, на якому мешканці передмістя Далласу виступили проти цієї ініціативи.

Слухання по цьому питанню пройшли у цей вівторок й викликали великий інтерес з боку активістів та мешканців громади Фармерс Бренч. Саме тут Полк хотів відкрити свій другий покер-рум, але неочікувано для себе у залі та команди юристів отримав суттєву відсіч від громадян, які рішуче виступили проти відкриття покер-руму у їхній громаді:

«Я теж люблю грати в покер. Але це не означає, що я хочу, щоб це було в моєму місті» - висловилися проти пропозиції місцева мешканка Шерон Девіс.

«Я не думаю, що покер-руми відповідають цінностям нашого міста», — додав мешканець Кріс Девіс, домовласник, який живе в місті 42 роки. «Я приїхав Фармерс Бренч саме, тому що це сімейне місто».

«Містер Полк можеш пакувати валізи та їхати додому», — деякі мешканці були налаштовані більш агресивно.

У підсумку міська рада проголосувала проти пропозиції відкрити новий покер-рум, але, як заявив сам покерист, він не здається і не відмовляється від самої ідеї розширення свого бізнесу, а тому і далі буде працювати у цьому напрямку та шукати інші варіанти.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна dusia777 Еліта
Еліта

Я б вирішив питання парочкою телефонних розмов та двома конвертиками.

Треба Дагу зробити пропозицію, від якої він не зможе відмовитись 🤡

Відредаговано
0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.