Дуглас Полк викликав на хедз-ап поєдинок Дойла Брансона і Білла Перкінса

Відомий гравець з Америки Дуглас Полк ніколи особливо не обмежував себе в емоційних висловах на своїй сторінці в Твіттері.

Зокрема, останнім часом покерна спільнота активно обговорює його хедз-ап поєдинок проти легенди покеру Даніеля Негреану.

Нещодавно він агресивно відповів на звинувачення Білла Перкінса в передбачуваному шахрайстві, який порахував, що Полк переглядає роздачі на WSOP.com в реплеєрі і вручну завантажує їх в покерні солвери. Трохи пізніше Перкінс довелося визнати, що він помилявся.

Природно, Білл зустрів уїдливу реакцію з боку Дугласа. Полк заявив, що подібні звинувачення "просто смішні" і те, що він "чекає благословення від Білла" для наступного поєдинку.

Читати також: Білл Перкінс припустив шахрайство Дугласа Полка

У свою чергу Дуглас Полк запропонував Біллу Перкінсу зіграти з ним в хедз-ап з лімітами 200$/400$. Перкінс відповів, що спочатку йому потрібно "злегка підлатати скилл" і переїхати в те місце, де законодавчо дозволено грати. Тільки після цього Перкінс "можливо погодиться".

Очевидно, Перкінс який активно підтримує Неграну, почав просто "включати задню". Такий висновок можна зробити з огляду на той факт, що ще зовсім недавно Перкінс не соромився викликати на челленджі інших відомих покер-про.

Інший легендарний покерист з США Дойл Брансон також "потрапив під роздачу" після свого (як здалося Полку) натяку в Твіттері:

«Мені все ще подобається" старий "покер. Віч-на-віч, з анте і угодами. В покер як і раніше грають люди. #приберітьшпаргалки» – написав Брансон.

Дуглас Полк відповів Брансон, що буде радий зіграти з ним наживо в хедз-апі. На цю пропозицію Брансон поки ніяк не відповів Полку.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.