Даніель Негреану: «Вважаю, що не потрібно забороняти покеристам грати з VPN»

Даніель Негреану 2020

Амбасадор GGпокерок Даніель Негреану став гостем подкасту "Орбіта". Під час ефіру обговорювалося питання контролю в онлайн-покері і чи є це перешкодою для функціонування онлайн-покеру.

Даніель сказав, що мета онлайн-покеру в тому, щоб покеристи грали один проти одного, а також додав кілька цікавих коментарів з приводу VPN. Негреану заявив, що йому «плювати», де знаходяться гравці, якщо вони є тими, ким вони себе називають.

VPN - сервіс, за допомогою якого ви можете приховати свою IP-адресу і зберігати анонімність в інтернеті. Його часто використовують для того, щоб увійти на сайти, доступ до яких заборонений.

Покер-руми затяті противники таких способів отримання доступу до покер-руму. Наочний приклад показали ПокерСтарс, які відібрали у чемпіона WCOOP 2018 весь його виграш 1 350 000$ через те, що "wann2play" використовував VPN.

Читати також: Даніель Негреану увійшов до спільноти найрозумніших людей на планеті

Негреану виступав проти заборони на використання VPN, ще будучи амбасадором ПокерСтарс:

«Я вже говорив це раніше. Мені плювати, звідки ти граєш, поки це ти. Мене це не повинно турбувати і для мене не грає ролі з якої країни ти граєш»

Негреану висунув гіпотезу про те, що Сенегал заборонив продукцію Apple, і чи буде компанія Apple перевіряти, чи використовують люди в цій країні iPhone або iPad.

«Вважаю, що компаніям немає сенсу проводити таку політику у випадках, якщо правило є нелогічним. Немає істотного сенсу витрачати час і гроші на забезпечення дотримання цього правила. Ви повинні самі контролювати цю проблему, якщо вона стосується лише вашої країни»

Відмітимо, що позиція амбасадора GGпокерок відрізняється від позиції самого покер-руму. У правилах і умовах користування даною покерною кімнатою чітко сформульована заборона на використання VPN:

«GGпокерок строго забороняє користувачам, які перебувають в заборонених юрисдикціях, використовувати VPN/PROXY, віддалені робочі столи або будь-які альтернативні методи, щоб приховати своє справжнє місце розташування»

Якщо служба безпеки руму побачить, що користувачі отримали доступ до GGпокерок із заборонених країн - обліковий запис гравця можуть на час заморозити і запросити підтвердження присутності ( «POP»).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.