Galfond Challenge: Корнут скоротив різницю з Гальфондом до 117 000$

Galfond Challenge

Вчора на RIO Poker завершилася 11 покеру сесія в PLO на лімітах 100$/200$ між Філом Гальфондом і Ченсом Корнутом в рамках Galfond Challenge.

В останній сесії Корнуту вдалося виграти у Гальфонда 84 000$ і істотно скоротити своє відставання. Це стало першою настільки великою перемогою для Корнута в рамках цього челенджу.

Проте, Корнут як і раніше залишається в мінусі на 117 000$, а всього в рамках Челлендж була відіграна 5 851 рука.

Читати також: Гальфонда вразила гра Хельмута проти Есфандіарі

Трохи більше тижня тому розрив між покеристи складав 150 000$ на користь Гальфонда, проте незабаром цей розрив почав потихеньку перетворюватися в прірву і за кілька днів склав 280 000$.

За декілька кілька сесій в рамках цього челенджу Корнут потихеньку почав відіграватися, проте цього все одно поки недостатньо для того, щоб випередити засновника Run It Once.

У всякому разі, у володаря браслета WSOP Ченс Корнута ще достатньо часу для того, щоб набрати перевага, адже поки зіграна лише п'ята частина із загальної кількості запланованих рук.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.