Даніель Негреану увійшов до спільноти найрозумніших людей на планеті

Даніель Негреану 2020

Більшість людей хоча б раз у житті перевіряли свій інтелект за допомогою тесту IQ. Даний тест є найпопулярнішим способом визначити інтелектуальні здібності.

У різних людей різні результати, отже є невеликий відсоток людей, яких можна назвати в якійсь мірі геніальними. В цей відсоток входить такий відомий покерист, як Даніель Негреану.

Mensa – організація для людей з високим інтелектом. У неї входять люди, які здали тест IQ краще, ніж 98% населення землі. До їх числа увійшов Негреану, який успішно здав цей тест.

Читати також: Негреану вибив з гри Хельмута з 16% Еквіті на WSOP Online

Дана організація займається різними дослідженнями, які позитивно впливають на інтелектуальний розвиток людей. У число учасників цієї організації входить інженер Мартін Купер, який створив мобільний телефон. Також в списку учасників Менса: Маркус Перссон – творець популярної гри MineCraft.

Відзначимо, що Негреану не єдиний представник покеру в цій організації. У неї також входить Лів Боері, у якій крім цього є науковий ступінь в області астрофізики. Зараз Лів трохи відійшла від покеру і веде освітній Ютуб-канал.

Про радісну для себе новини Негреану повідомив своїм підпісникам в Твіттері. Покерист також додав, що здав тест з першої спроби, але не вважає свій результат геніальним.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.