Кріс Мурман посів третє місце в Sunday Million на PokerStars

Кріс Мурман 2020

Завдяки соціальним мережам ми знаємо, що Кріс Мурман зараз в Мексиці грає Світову серію покеру, яка проходить в онлайні на GGпокерок. Відомий покерист навіть уклав парі зі своєю дружиною Кеті: хто з них двох виграє більше браслетів.

Кріс був близький до виграшу браслету WSOP 2020 на турнірі WSOP #58 за 5 000$. Але за результатами івенту Мурман став раннер-апом і упустив золотий браслет.

Покерист встигає грати не тільки турніри Світової серії покеру, а й недільні івенти на PokerStars. Так, наприклад, в традиційному Sunday Million 17 серпня британець потрапив за фінальний стіл, чим викликав велику увагу людей, які спостерігали за турніром.

Для тих, хто не бажає втратити жодної найменшої деталі, є повний відеозапис фінального столу Sunday Million:

Фінальний стіл вийшов як це часто буває інтернаціональним: жителі різних країн і два бразильця, при чому один з них став чемпіоном події. Були за фіналкою представники і російськомовного покерного співтовариства: Білорусі, України та Росії.

Першим гру серед фіналістів покинув білоруський спорстмен з ніком "GAMEGOU". Його результатом стало дев'яте місце і 8 330$ призових – явно не той результат на який розраховував білорус.

Українець і росіянин завершили турнір практично синхронно. Українець "b2k-Snik" і росіянин "TheAveiro" посіли сьоме і шосте місце відповідно, за що отримали 15 000$ і 22 000$ відповідно.

Читати також: 30 серпня стартує WCOOP 2020 із загальною гарантією 80 000 000$

Головний зірковий покерист турніру Кріс Мурман не зміг виграти турнір і склав свої повноваження першим серед трійки фіналістів. За це Кріс отримав 58 000$ – досить невелика сума, враховуючи те, що за всю свою кар'єру на ПокерСтарс Мурман виграв понад 8 000 000$. Якщо поглянути на загальні виграші в онлайні у всіх покер-румах, то ця цифра ще більше: понад 16 300 000$.

Після того як бразилець і чех позбулися головної загрози їхній перемозі, почався хедз-ап. Переможцем цього нетривалого бою став бразильський гравець з ніком "matheusttcm", біля ніка якого в результатах красується сума 101 436$.

Результати Sunday Million за 16 серпня

Sunday Million за 16 серпня

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.