Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ден Білзерян запустив покер-рум в Індії

Король-інстаграма Ден Білзерян повідомив про запуск власного покер-руму в Індії. Він носить типову для бренду Білзеряна назву – BLITZPOKER.

Blitz Poker–  не новий покер-рум. Замість того щоб запускати кімнату з нуля, Ден викупив вже існуючу платформу FTR Poker і всі гравці FTR Poker автоматично перейшли в BLITZPOKER.

Втім, як свідчить повідомлення на сайті, ставши BLITZPOKER покер-рум стане «більше, краще і могутніше». Без зайвої скромності він описується як «кращий онлайн-покер-рум в Індії».

Читати також: 8 божевільних фактів про Дена Білзеряна

На честь відкриття 22 серпня пройде великий фрірол Dan Bilzerian INR 1 Million Freeroll з призовим фондом в мільйон рупій (13 350 доларів). Переможець події також отримає можливість зустрітися з Деном на його наступній великій вечірці в Лос-Анджелесі, США.

Подібна практика із запрошеннями на вечірки Білзеряна, схоже, буде використовуватися в покерній кімнаті нерідко. Крім додаткового вкладу в зростаючу ігрову екосистему в Індії, надаючи гравцям унікальний і безпечний досвід гри в онлайн-покер, Білзерян також обіцяє «масу свіжості, гламуру і вечірок за столами і поза ними».

Blitz Poker доступний для гравців з Індії як на ПК так і в мобільному клієнті.

В покер-румі можна зіграти в Холдем, Омаху, китайський покер «Ананас», доступна гра в кеш, швидкий покер і турніри. Є гра на реальні гроші і умовні фішки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.