Ден Білзерян запустив покер-рум в Індії

Король-інстаграма Ден Білзерян повідомив про запуск власного покер-руму в Індії. Він носить типову для бренду Білзеряна назву – BLITZPOKER.

Blitz Poker–  не новий покер-рум. Замість того щоб запускати кімнату з нуля, Ден викупив вже існуючу платформу FTR Poker і всі гравці FTR Poker автоматично перейшли в BLITZPOKER.

Втім, як свідчить повідомлення на сайті, ставши BLITZPOKER покер-рум стане «більше, краще і могутніше». Без зайвої скромності він описується як «кращий онлайн-покер-рум в Індії».

Читати також: 8 божевільних фактів про Дена Білзеряна

На честь відкриття 22 серпня пройде великий фрірол Dan Bilzerian INR 1 Million Freeroll з призовим фондом в мільйон рупій (13 350 доларів). Переможець події також отримає можливість зустрітися з Деном на його наступній великій вечірці в Лос-Анджелесі, США.

Подібна практика із запрошеннями на вечірки Білзеряна, схоже, буде використовуватися в покерній кімнаті нерідко. Крім додаткового вкладу в зростаючу ігрову екосистему в Індії, надаючи гравцям унікальний і безпечний досвід гри в онлайн-покер, Білзерян також обіцяє «масу свіжості, гламуру і вечірок за столами і поза ними».

Blitz Poker доступний для гравців з Індії як на ПК так і в мобільному клієнті.

В покер-румі можна зіграти в Холдем, Омаху, китайський покер «Ананас», доступна гра в кеш, швидкий покер і турніри. Є гра на реальні гроші і умовні фішки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий