Дуглас Полк успішно відіграв дві сесії в плюс проти Даніеля Негреану


Хедз-ап челлендж між двома популярними покеристами Дугласом Полком і Даніелем Негреану наближається до свого кінця і схоже дане змагання швидше за все увінчається успіхом саме для Полка.

В останній сесії Полк виграв у Неграну 34 850$ приблизно за 1 380 рук, а в передостанній грі американець зумів відіграти у свого канадського колеги 136 230$ за 560 роздач. Тепер Полк випереджає свого суперника на 736 800$.

На якийсь період здалося, що у Неграну ще є шанси на перемогу в цій битві, коли він раптово відіграв у Полка 390 000$, однак дві крайні сесії вже майже перекреслили всі надії канадця на перемогу.

Читати також: Дуглас Полк викликав на хедз-ап поєдинок Дойла Брансон і Білла Перкінса

Після передостанньої вдалої сесії Дуглас Полк досить агресивно висловився про гру Даніеля Негреану у Твітері:

«Абсолютно жалюгідне видовище побачив від Негреану сьогодні. Витрачає 20 секунд на відкриття на префлопе, потім витрачає 20 секунд на чек флопа і в результаті кожне його рішення уповільнювало гру до нуля. Просто повний шматок л**на» – написав Полк.

Дугласа обурив той факт, що після настільки успішної сесії проти нього, Негреану раптом почав використовувати на своєму Айпаді префлоп-чарти, завдяки чому був використаний весь тайм-банк, а гра тривала вдвічі повільніше.

Трохи згодом Полк додав, що подібна гра від Негреану є "порушенням правил" і послався на угоду користувача на WSOP.com, в якому сказано, що всі гравці повинні намагатися не затягувати ритм і темп гри і грати приблизно в одному ритмі. Це правило можна знайти в розділі "Table Etiqette" (Етикет за столом покеру).

У крайній сесії Негреану "виправився", завдяки чому гра повернулася до звичного темпу. Швидше за все цей челендж закінчиться перемогою для Полка. Негреану зможе перемогти тільки в тому випадку, якщо зробить просто неймовірний і фантастичний камбек.

Проте покерна спільнота схиляється до того, що в даному змаганні вже є переможець, оскільки залишилося відіграти всього 3 694 роздачі та Негреану в цьому бою може врятувати тільки диво.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.