Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Міністерство цифрової трансформації України хоче ліквідувати КРАІЛ

є

​Як відомо, онлайн-покер та інші види гемблінгу в Україні на сьогоднішній день можуть працювати на території країни абсолютно законно. У 2020-му році в країні було легалізовано гральний бізнес і на ринок зайшло багато успішних платформ.

Незважаючи на військові дії, гемблінгові платформи не були заблоковані та продовжують свою роботу, сплачуючи всі податки за ліцензію.

Регулятором всього процесу виступає державний орган під назвою КРАІЛ (Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей), який за кілька років свого існування встиг видати безліч гральних ліцензій.

Читати також: GG Poker отримали ліцензію в Україні

Проте вже скоро регулятора може чекати переформатування, а може і зовсім зникнення. Нещодавно в одному з інтерв'ю Forbes Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що у планах міністерства створити власний законопроект, згідно з яким КРАІЛ припинить своє існування. Вже зараз сфера гемблінгу в Україні перейшла під контроль Мінцифри

Якщо цей закон буде проголосований, то регулювання грального бізнесу в Україні почне відбуватися практично в автономному режимі. Навіть податки за ліцензію зніматимуться з рахунків автоматично.

На думку міністра, це рішення допоможе позбутися корупції в індустрії гемблінгу і зробити український гральний ринок привабливим і перспективним в очах іноземних гігантів.

Вже зараз державне фінансування КРАІЛ було урізано майже вдвічі (зі 107 мільйонів гривень до 61 мільйона) і йдеться до того, що скоро цього регулятора може зовсім не стати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.