В Україні видали першу ліцензію гемблінговому оператору

​В липні минулого року Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект з легалізації грального бізнесу. 

Після цього тривала довга бюрократична тяганина з пропрацюванням механізмів легалізації гемлблінгу в Україні та порядку видачі гральних ліцензій.

Трохи згодом, наприкінці жовтня Кабінет Міністрів України затвердив голову з регулювання ринку азартних ігор і ним став український підприємець і ветеран Війни на Донбасі Іван Рудий.

Читати також: В Україні легалізували гральний бізнес

Офіційно гемблінговий ринок в Україні запрацював ще в середині грудня, проте на той час ще жоден з українських операторів грального бізнесу не отримав відповідної ліцензії від держструктур.

Уже зараз стало відомо про першого гемблінгового оператора, який отримав в Україні офіційну ліцензію на організацію азартних ігор в інтернеті. Ним стало ТОВ "Спейсікс", яке володіє онлайн-казино Cosmolot.

Відповідне рішення про видачу ліцензії було опубліковано на сайті комісії з регулювання ринку азартних ігор.

Керівництво Cosmolot зазначило, що надалі вони планують ретельно працювати над іміджем компанії та "змінювати ставлення Українців до азартних ігор".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.