Winamax мало не позбавились ліцензії букмекера через "образливий твіт"


Представники покер-румів, а також їх амбасадори неодноразово потрапляли в скандали, пов'язані з образливими висловлюваннями у бік окремих осіб або соціальних груп.

Нещодавно на Твічу був заблокований акаунт легенди покеру Даніеля Негреану за образливі і агресивні висловлювання в бік свого опонента по грі.

Але якщо в тій ситуації причина блокування була однозначною і зрозумілою, то в недавній скандал навколо компанії Winamax є набагато більше нюансів.

Мова йде про піст представників букмекерської контори Winamax, в якому вони вирішили "відзначити" вихід в півфінал Ліги Чемпіонів з футболу двох команд: Олімпік Ліон і ПСЖ.

Дослівно текст поста перекладається як «беремо Європу, маємо двох». Здавалося б, конкретну образу в таких словах побачити складно.

Проте, справа в тому, що у французькій мові дієслово "encule" вважається образливим і майже завжди несе за собою будь-якої сексуальний підтекст.

Дані слова букмекерів деякі французькі депутати-ліберали визнали "гомофобним висловлюванням" і закликали державний гемблінговий регулятор (ARJEL) позбавити Winamax ліцензії букмекера.

ARJEL в свою чергу заявили, що подібні висловлювання не є достатньо сильною підставою для позбавлення букмекерської ліцензії, однак попросили Winamax Sport видалити цей твіт, щоб уникнути подальших конфліктів.

Winamax Sport швидко видалили даний пост, проте вибачатися за свої слова не стали.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.