Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Winamax мало не позбавились ліцензії букмекера через "образливий твіт"


Представники покер-румів, а також їх амбасадори неодноразово потрапляли в скандали, пов'язані з образливими висловлюваннями у бік окремих осіб або соціальних груп.

Нещодавно на Твічу був заблокований акаунт легенди покеру Даніеля Негреану за образливі і агресивні висловлювання в бік свого опонента по грі.

Але якщо в тій ситуації причина блокування була однозначною і зрозумілою, то в недавній скандал навколо компанії Winamax є набагато більше нюансів.

Мова йде про піст представників букмекерської контори Winamax, в якому вони вирішили "відзначити" вихід в півфінал Ліги Чемпіонів з футболу двох команд: Олімпік Ліон і ПСЖ.

Дослівно текст поста перекладається як «беремо Європу, маємо двох». Здавалося б, конкретну образу в таких словах побачити складно.

Проте, справа в тому, що у французькій мові дієслово "encule" вважається образливим і майже завжди несе за собою будь-якої сексуальний підтекст.

Дані слова букмекерів деякі французькі депутати-ліберали визнали "гомофобним висловлюванням" і закликали державний гемблінговий регулятор (ARJEL) позбавити Winamax ліцензії букмекера.

ARJEL в свою чергу заявили, що подібні висловлювання не є достатньо сильною підставою для позбавлення букмекерської ліцензії, однак попросили Winamax Sport видалити цей твіт, щоб уникнути подальших конфліктів.

Winamax Sport швидко видалили даний пост, проте вибачатися за свої слова не стали.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.