Артур Мартиросян – чіплідер фінального столу WPT High Roller Opener

Артур Мартиросян 2020

Серія WPT Online стартувала на PartyPoker в ці вихідні і в ній бере участь багато росіян та українців. Артур Мартиросян не дав собі часу на розкачку і розпочав відразу з фінального столу.

Турнір WPT Opener проходить відразу на чотирьох рівнях бай-інів: від 11$ до 10 300$. Це зроблено для доступності, щоб гравець з будь-яким банкролом міг дозволити собі взяти участь у цій масштабній події.

Звичайно ж, найцікавіші події розвиваються в турнірі за 10 300$, де вже сформований фінальний стіл. Всього подія зібрала 95 хайролерів, які вирішили в черговий раз збільшити свої банкроли.

Читати також: Благодійний турнір відкрив серію WPT Online

Почнемо з тих, хто вже покинув цей турнір, але тим не менш увійшов в ITM. Всього в івенті було 13 призових місць і з 12-го по 10-е місце турнір покинули відразу три відомих гравці:

Після вильоту Микити Бодяковського з турніру, фінальна дев'ятка сформувалася. Найменше фішок виявилося у білоруса Олександра Гірса. Нагадаємо, що в травні Олександру підкорилася така вершина, як Мейн Івент SCOOP 2020. Тоді за перше місце Олександр отримав 920 000$.

За фінальним столом також зіграють такі досвідчені регуляри, як Серхі Рейха, Пабло Сільва, Ласіо Буйтас й інші. Гравцем на якому буде сконцентрована вся наша увага стане Артур Мартиросян.

Артур – чіплідер фінального столу. У нього є всі шанси утримати лідируючу позицію і стати чемпіоном турніру WPT. За перше місце обіцяють великі призові: 251 000$.

Спортсмени, які завершать турнір на другому і третьому місці також отримають шестизначні призові. Зараз у фіналістів невеликий відпочинок, а вже сьогодні ввечері о 21:00 вони повернуться за фінальний стіл щоб визначити чемпіона.

WPT High Roller Opener

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.