Betfair не виплатив призи за ставки на Байдена на виборах в США


Ставки в букмекерських конторах на вибори президента в США стали досить обговорюваною темою в гемблінговій спільноті.

Безліч гральних операторів пропонували поставити на свого кандидата на майбутніх виборах. Коефіцієнти були різними, проте фаворитом у більшості букмекерських контор був саме Байден.

Букмекерські онлайн-контори мережі iPoker не стали винятком. Багато з них вже почали виплачувати виграші переможцям, не дочекавшись офіційного оголошення результатів.

Читати також: П'ять американських штатів можуть в листопаді легалізувати спортивні ставки

Таким чином, букмекери William Hill, Betfred і Bet365 вже виплатили призові переможцям, грунтуючись на попередніх результатах, оголошених в ЗМІ.

А ось Betfair, Coral та Ladbrokes поки не поспішають з виплатами, посилаючись на те, що офіційних результатів ще не було, оскільки виникли проблеми з перерахунком голосів.

«Ми повинні дочекатися ясності щодо поточних виборів, перерахунку голосів і будь-яких потенційних юридичних проблем. Ми виплатимо призові, як тільки результат буде офіційно підтверджено» – заявив представник Betfair.

Результати цих виборів можуть істотно вплинути на сферу беттингу. У мережі активно обговорюють велику ставку одного британського бізнесмена, який поставив 5 000 000$ на перемогу Трампа на виборах президента. Ця ставка вже стала найбільшою з усіх політичних ставок за всю історію.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.