Оновлено
22.09.2023

Андре Аккарі (Andre Akkari)

Андре Аккарі
Андре Аккарі (49 років)
Бразилія
Чоловіча
28.12.1974
понад 2 600 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
675 000$ (1-е місце в турнірі WSOP 2011 за 1 500$)
Головні досягнення:
володар золотого браслету WSOP, один з найпопулярніших покерних коментаторів в Бразилії, виграв понад 500 000$ в онлайн-турнірах на PokerStars, учасник команди професіоналів PokerStars Team Pro
Можна знайти за ніком:
PokerStars: AAkkari

Андре Аккарі народився в місті Сан-Паулу в Бразилії. У школі йому подобалася інформатика і математичні дисципліни. Тож далі бразилець став розвиватися в цьому напрямі.

Після того як Андре отримав освіту в IT-сфері, молодий хлопець влаштувався на роботу веб-розробником. Саме там він випадково познайомився з покером, так як в одному з проектів була флеш-розробка покерного сайту.

Андре скачав покерний клієнт і спробував зіграти в цю гру. Йому сподобався онлайн-покер, після чого він став приділяти час теорії та вивченню покерних книг.

Успіхи в онлайн-покері

Аккарі почав добиватися успіхів на онлайн-терені і вигравав один за іншим турніри. Всього бразильцеві вдалося зіграти за більш, ніж 90 фінальними столами великих турнірів і виграти в онлайні близько 500 000$ на PokerStars.

В онлайні його найбільшим успіхом є друге місце в турнірі WCOOP по H.O.R.S.E. за 10 000$. За підсумками івенту Андре отримав кілька сотень тисяч доларів призових і популярність.

Успіхи в живих турнірах

Андре Аккарі домігся багато не тільки в онлайні, а й в живих покерних івентах. Свої перші турніри Андре зіграв в 2005 році в Південній Америці. Потім через рік йому вдалося виграти в двох турнірах Bellagio Cup, а в 2008 році бразилець увійшов в топ-100 престижного івенту PokerStars Caribbean Adventure.

Найбільший успіх до Андре Аккарі прийшов у 2011 році на Світової серії покеру. У турнірі за 1 500$ йому вдалося зайняти 1-е місце, за що він отримав золотий браслет і виграш 675 000$.

Учасник команди PokerStars Team Pro і близький друг Неймара

Андре є учасником команди професіоналів PokerStars Team Pro. Бразилець виступає на живих покерних фестивалях з нашивкою PokerStars і часто грає в цьому покер-румі.

У Аккарі є близький друг: відомий футболіст Неймар з Бразилії. Аккарі був покерним кумиром для Неймара, а для нього в свою чергу кумиром у футболі був Неймар.

Вони познайомилися на одній з прес-конференцій та з тих пір стали близькими друзями. Футболіст і покерист проводять домашні покерні турніри, в яких займають високі місця.

Андре Аккарі 2020

Андре Аккарі одружений і у нього є двоє дітей. Своє дозвілля він звик проводити на футбольному полі або за переглядами кіно.

Крім покерной кар'єри Аккарі домігся успіхів в коментаторство. Бразилець є одним з найпопулярніших покерних коментаторів у себе на батьківщині.

Андре Аккарі 2020

Цікаві факти про Андре Аккарі

  • Після перемоги Андре Аккарі на WSOP, в Бразилії почався покерний бум. Його називають Крісом Манімейкером для бразильців.
  • Інтерв'ю Аккарі після повернення з WSOP показали в спортивному шоу, аудиторія якого налічує 85% населення Бразилії.
  • Андре Аккарі ніс олімпійський вогонь на Олімпійських іграх в Ріо в 2016 році.
  • Аккарі є обличчям компанії Puma.

Андре Аккарі в соціальних мережах