Оновлено
22.09.2023

Євген Тимошенко (Evgen Timoshenko)

Євген Тимошенко
Євген Тимошенко (36 років)
США/Україна
Чоловіча
08.02.1988
понад 7 500 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
2 149 000$ (1-е місце в Championship Event World Poker Classic за 25 000$)
Головні досягнення:
займає 2-е місце в списку найбільш прибуткових гравців України, раннер-ап турніру WSOP, переможець чемпіонського івенту World Poker Classic, чемпіон турніру WCOOP
Можна знайти за ніком:
PokerStars: Jovial Gent
PokerStars: bballer88

Євген Тимошенко - один з найуспішніших покеристів, родом з України. До цього він прийшов не відразу, а через довгий шлях перемог і поразок.

Тимошенко народився в Харкові в 1988 році, але у віці 8 років переїхав з усією сім'єю в Америку. Батьки ще в дитинстві помітили його високі здібності в ерудиції та це не могло їх не радувати. Незабаром математичний склад розуму допоміг йому розвинути свої навички в покері.

Євген почав грати в покер, коли йому було 15. Ця гра відразу зацікавила його і він почав серйозно нею захоплюватися. Як тільки покер почав приносити перші гроші, Тимошенко твердо вирішив перетворити хобі на професію.

На той момент, коли нашому герою виповнилося 19 років, він заробив величезні для його віку гроші: 200 000$. Ще через рік ця сума перетворилася в 2 000 000$, тобто Євген став мільйонером ще будучи студентом.

Успіхи в живих турнірах

За законами США жителям цієї країни заборонено брати участь в покерних живих турнірах до 21 року і тому Євген грав суто онлайн-турніри. Першу серйозну перемогу Євген здобув в одному з ірландських турнірів і отримав за це 166 000$. Це стало відправною точкою початку його кар'єри.

Через рік Тимошенко виграв турнір на Asian Poker Tour і отримав ще 500 000$. Після цього його було не зупинити і він потрапляв в призи знову і знову.

Перемога в Championship Event World Poker Classic

У 2009 в рамках WPT проходив Мейн Івент «Five Star World Poker Classic». Євгену вдалося зайняти в ньому 1-е місце і виграти найбільші призові у своїй кар'єрі 2 149 000$.

За фінальним столом Тимошенко зустрівся з такими маститими покеристами, як Скотті Нгуен і Бертран Гроспельє. Йому вдалося обіграти їх і він не приховував свого захоплення:

«Пару років тому я і не міг уявити, що зможу обіграти таких сильних покеристів. Я не опускав руки, тренувався і йшов вперед до своєї мети. І, на щастя, я її досяг!» - сказав після перемоги Євген.

Успіхи в онлайн-турнірах

Точна сума виграних грошей в онлайні Євгена невідома, але великі перемоги були на слуху у багатьох в покерній спільноті. У 2009 Тимошенко став чемпіоном турніру WCOOP і отримав за свій виграш 1 715 000$.

У той же день йому вдалося виграти турнір на FullTilt Poker і отримати ще 75 000$. Таким чином, за один вечір Євген виграв близько 2 000 000$.

Цікаві факти про Євгена Тимошенко:

  • У власності Євгена кілька спортивних автомобілів і будинок в Майамі.
  • Завдяки покеру став доларовим мільйонером в 19 років.
  • У 8 років переїхав в США, де живе й зараз.
  • Розкрутив свій банкролл з 10$.
  • Жертвує великі суми на благодійність.