Болгарський покерист виграв турнір за 100 000€ на EPT Monte-Carlo


​В мальовничому Монте-Карло вже пройшло достатньо великих покерних турнірів у рамках серії European Poker Tour 2023. І от днями закінчився ще один турнір, який став найдорожчим за всю серію. Мова йде про івент EPT Monte-Carlo Super High Roller з дорогим бай-іном в 100 000$.

Дозволити собі взяти участь у такому івенті змогло 37 покеристів, завдяки чому загальний призовий фонд турніру у результаті становить 3 589 740€.

За фінальним столом турніру зібралось доволі багато відомих гравців. У хедз-апі зійшлись болгарський покерист Алекс Кулєв та популярний гравець Микита Бодяковський.

Читати також: Mini EPT Monte Carlo на PokerStars: 21 турнір із призовими в 70 000$

Обидва хайролери вирішили поділити призові по ICM, при цьому Бодяковськкий виторгував собі додаткові 3 500€, а решту 43 030€ залишили на догравання. У вирішальній роздачі Бодяковський пішов в олл-ін з різномасними туз-валет (A♥-J♣), а болгарець Кулєв зробив кол з одномасними туз-десять (A♦-10♦). 

Дилер роздав наступні карти: 5♠-3-A♠-3♠-10♠. У результаті Кулєву вдалося зловити на рівері другу пару та стати чемпіоном турніру. За перше місце болгарець отримав 1 036 280$, а його суперник 1 009 850$. Варто нагадати, що від початку повномасштабного вторгнення, білорус Микита Бодяковський активно підтримує Україну як в офлайн-змаганнях, так і в онлайні. Наразі у онлайн-румах хайролер грає саме під українським прапором.

В призи також потрапив популярний іспанський покерист Адріан Матеос з виплатою 323 100€ на п`ятому місці, а шостим і останнім призером івенту виявився володар браслету WSOP з Туреччини Орпен Кісачікоглу, який заробив 251 300€

PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.