Бономо виграв Event #9 2023 Poker Masters і наблизився до Кенні у All Time Money List

Джастін Бономо виграв Event #9 2023 Poker Masters

У Лас-Вегасі триває серія Poker Masters 2023. Учора там завершився 9 із 10 запланованих турнірів і гонка за пурпурним піджаком вийшла на фінальну пряму.

Але окрім цього також загострилась і боротьба за першу строчку у рейтингу найуспішніших і найбагатших покерістів світу. Нагадаємо що наразі за показником виграних призових за кар’єру у живих турнірах лідирує американець Брін Кенні. На його рахунку 65 036 892$. На другому місці іде ще один представник США Джастін Бономо. І вчора йому вдалося трохи зменшити відставання від Кенні.

Зробти це йому вдалось якраз завдяки перемозі в Poker Masters 2023. Фінальний стіл дев'ятого турніру, бай-ін в який складав 25 000$, Бономо розпочав у якості чіп-лідера зі стеком у 80 ВБ (45% усіх фішок у турнірі). Завдяки такій перевагі йому вдалося вибити всіх до одного суперника по столу та виграти головний приз турніру – 333 000$. Тепер на рахунку Джастіна 62 395 480$ призових за кар’єру.

Що стосується Poker Masters 2023, то у розкладі серії залишився лише один турнір, а у загальному рейтингу лідирує представник Литви Владас Тамашаускас із 506 очками. Друге місце з 386 очками ділять Чино Рим (США) та Стівен Чидвік (Велика Британія).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.