Bounty Hunters Series на GGпокерок завершився турніром Super Million$

Bounty Hunters Series на GGпокерок

Серія Bounty Hunters на GGпокерок завершилася масштабним турніром-мільйонником Super Million$. Гравці вносили бай-ін 10 300$ для того, щоб боротися за гарантований призовий фонд 1 000 000$. Для покриття гарантії не вистачило всього лише однієї людини, адже всього подія зібрала 99 входів.

У турнірі брали участь такі відомі російські покеристи, як Артур Мартиросян та Анатолій Філатов. Артур зробив цілих 4 входи за 10 300$, але в призи йому потрапити не вдалося. Мартиросян забрав лише 2 500$ в якості баунті, що можна розцінювати лише як втішний приз.

У Анатолія гра також склалася не найліпшим чином і покерист теж пройшов повз призову зону. Єдине, що йому вдалося вибити більше гравців і отримати в якості баунті 6 250$.

Читати також: Кевін Мартін став новим учасником команди стрімерів GGпокерок

Далі всіх з російськомовних гравців пройшов Олексій Поняковський, який зайняв 12-е місце, за що отримав 24 259$. Останнім часом Олексій часто стає учасником фінальних столів великих турнірів GGпокерок, в тому числі і Super Million$, але в цей раз не вдалося.

Події за фінальним столом

Склад фінального столу ряснів різноманітними прапорами учасників івенту. Серед них був і амбасадор GGпокерок Феліпе Рамос, але його результатом стало лише дев'яте місце і 26 000$.

Далі гру покидали малоцікаві гравці для наших читачів, тому перейдемо відразу до трійки фіналістів.

Майкл Адамо зупинився на третій сходинці турнірної таблиці Super Million$ і забрав 72 200$. Після цього за перемогу в фіналі боролися Айзек Хекстон і Паскаль Хартман. Айзек був набагато іменитішим за свого суперника, але це не допомогло йому перемогти. Тріумфатором за підсумками став Паскаль Хартман, в касу якого вирушили 252 000$.

У свою чергу Айзек Хекстон став раннер-апом і заробив 135 755$. Відзначимо, що в цей же день Хекстон став переможцем турніру Big Game на ПатіПокер

Результати Super MIllion$

Super MIllion$ 2020

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.