На PokerStars VR стали доступні слоти і блекджек

PokerStars VR 2020

PokerStars VR – гра, яка об'єднує живий покер з онлайн-середовищем і пропонує брати участь в реалістичному режимі. Як і в живому покері, ви можете брати в руки фішки і карти, спілкуватися зі своїми опонентами, взаємодіяти з гравцями за столом, замовляти їжу і напої і все це в режимі віртуальної реальності

Продукт був створений два роки тому в партнерстві з компанією Lucky VR, яка розробляє програми віртуальної реальності. ПокерСтарс як і раніше єдиний покер-рум, що пропонує зіграти в покер в VR форматі.

Тепер до покеру додасться ще й казіношна тема: слоти і блекджек. Ці два види ігор додали в PokerStars VR в рамках останнього оновлення. Вперше PokerStars VR виходить на ринок онлайн-казино:

«PokerStars VR функціонує вже більше двох років і ключовим аспектом нашої діяльності явлляєтся активна взаємодія з клієнтом. Спільнота попросила додати слоти і блекджек – і ми їх додали», – сказав в інтерв'ю менеджер з інновацій PokerStars.
Гра доступна для завантаження через платформи віртуальної реальності Oculus і Viveport, а також через Steam, провідну платформу поширення цифрового контента. Для повноцінної гри потрібно гарнітура віртуальної реальності з сенсорними контролерами, такими як Oculus Rift, Valve Index або HTC Vive. Гра також підтримує прямі трансляції на платформах Twitch і Oculus Live.

Хоч гра і безкоштовна, в ній можна робити покупки за ціною від 1,99 долари. За останні два роки PokerStars VR часто отримував оновлення продукту, включаючи додавання турнірів Sit & Go, нових тим, монетизації платформи і т. Д., Але додавання блекджека і ігрових автоматів знаменує собою одне з найбільших оновлень на сьогоднішній день.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.