Бренд WPT продали приватним інвесторам за 78 000 000$

Бренд WPT проданий

Element заплатила 78 мільйонів доларів за бренд WPT Allied Esports Entertainment, киберспортивный компанії, що володіє ареною HyperX Esports Arena в Луксорі в Лас-Вегасі. На цій арені проходять фінальні столи WPT, які транслюються по телебаченню.

Element виплатять авансом 68 250 000 доларів. Решта 10 мільйонів доларів будуть виплачені за рахунок вступних внесків в турніри WPT, при цьому 5% від кожного бай-іну буде відправлено Allied. Материнська компанія WPT в даний час намагається продати і свій кіберспортивний бізнес, а потім проведе ребрендинг під новою назвою. Компанія зосередиться на онлайн-розвагах, включаючи азартні ігри в Інтернеті.

Читати також: У ME WPT Montreal на PartyPoker можна відібратися всього за один цент

Є ще одна проблема, яку нові власники World Poker Tour повинні вирішити найближчим часом: якщо не буде Allied, то місце проведення трьох, що залишилися фінальних столів WPT 2020 може опинитися під питанням.

Три фінальних столи, спочатку заплановані на кінець березня і початок квітня 2020 року в Луксорі, були перенесені через обмеження COVID-19. Директор WPT Метью Кларк сказав наступне:

«В даний час немає ніякої додаткової інформації щодо фінальних столів. Ми сподіваємося, що зможемо провести їх найближчим часом, коли це буде безпечно», - сказав Кларк.

Франк Нг, генеральний директор Allied Sports Entertainment, пояснив, чому його компанія продала популярний покерний бренд:

«У зв'язку з впливом COVID-19 на загальний графік генерації доходів і прибутковості компанії, ми вважаємо, що майбутній продаж бізнесу WPT дозволить зібрати значний капітал і відкрити шлях для визначення нових можливостей, які принесуть прибуток нашим партнерам в найкоротші терміни», - сказав Нг .

Серію міжнародних турнірів з покеру заснував колишній генеральний директор WPT - Стів Липскомб. World Poker Tour був вперше запущений в 2002 році. З тих пір покерний тур, трансльований по телебаченню, став найбільшим не-WSOP брендом в живому покері.

PartyGaming придбала бізнес в 2009 році за 12,3 мільйона доларів. У 2015 році, компанія Ourgame International Holdings Ltd придбала WPT за 35 мільйонів доларів, а в 2019 році - продала її Black Ridge Acquisition Corp, яка об'єдналася з Allied ESports Entertainment.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.