Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Бен Спрагг зробив пропозицію блогерці Мерлі Кордейро

Покерістка і блогерка Мерлі Кордейро, прославилася насамперед тим, що шукала собі хлопця-покериста. Схоже, що з цим завданням вона прекрасно впоралася.

Зустрічаючись з професійним покеристом і членом команди PokerStars Pro Беном Спраггом, вона не просто знайшла собі хлопця, а й нареченого.

Мерлі заявила про свої заручини з покеристом. Про це вона сама написала на своїй сторінці у Твіттері, прикріпивши своє фото з обручкою.

Читати також: У Ченса Корнута народилася дочка

Вона додала, що дуже любить свого судженого за те, що Бен "полюбив в ній навіть її погані сторони й не використав це, щоб дістатися до її найбільш привабливих частин (дупи)"

«Добре, тепер я ДІЙСНО говорю так, Бен. Отримала сьогодні свою обручку, і я дуже рада йому» – написала Мерлі у Твітері.


Мерлі і Бен зустрічалися вже тривалий час і ось вже зараз пара вирішила закріпити свої відносини офіційно. У будь-якому випадку точна дата весілля поки ще невідома.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.