У Ченса Корнута народилася донька

Ченс Корнут 2020

Ченс Корнут поділився зі своїми підписниками в Твіттері радісною новиною. У Ченса народилася донька і це вже друга дитина в сім'ї покериста.

Ченс Корнут 2020

Переклад: Тепер я поступово розумію, чому всі навколо весь час говорили мені відсипатися по максимуму. поки дитина не народилася.

Така подія в житті Корнута може надихнути покериста на перемоги в челенджі проти Гальфонда. Нагадуємо, що Гальфонд на даний момент йде попереду на 352 000$.

Читати також: WSOPC Winter Online: Савенков виграв 170 000$ в турнірі за 50$

Ясна річ, що найближчим часом Корнут навряд чи зможе грати. Гальфонд ставиться до цього з розумінням і не проти вимушених вихідних Корнута. Ченс повідомив, що хедз-ап поєдинок планують дограти в другій половині січня.

У свою чергу Гальфонд повідомив, що поки що не збирається починати нові матчі без повного завершення дуелі проти Корнута. Для того, щоб грати проти Джанглмена або Перкінса, Філу потрібно покинути межі США.

Також Гальфонд додав, що йому настільки подобається грати хедз-ап по PLO, що він готовий зіграти в Неваді з будь-якою людиною на лімітах 100$/200$, але навряд чи знайдеться охочий.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.