Брін Кенні йде з команди професіоналів GG Poker

Брін Кенні

Гравець з США і найуспішніший покерист за всю історію покеру Брін Кенні останнім часом особливо не світився в великих турнірах. А днями з сайту GG Poker пропали його фотографії і сторінка.

Швидше за все, може означати те, що Кенні покинув команду амбасадорів. Однак, будь-яких офіційних заяв з цього приводу представники покер-руму не робили.

Представники GG Poker точно не могли розірвати контракт з топовим покеристом за своєю ініціативою. Найбільш ймовірний варіант, що Брін йде сам.

Читати також: Брін Кенні підтримає фінансово постраждалих від пандемії людей

Тим часом, його обличчя, як і раніше залишилося на обкладинці ігрового клієнта при завантаженні. Один з представників покерної мережі GG Network в інтерв'ю одному з англомовних покерних видань підтвердив цю інформацію словами "ми бажаємо йому всього самого найкращого в майбутньому".

Сам покерист в одному зі своїх інтерв'ю також залишив певні підказки. В інтерв'ю на MILLIONS SHRS він сказав що готовий "потроху йти з покеру і переходити на новий рівень".

Швидше за все, гравець що заробив за всю свою кар'єру в живих турнірах більше 56 400 000$, може назовсім піти з професійного покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.