Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Букмекери запропонували коефіцієнти на ймовірний бій Маска та Цукерберга

Маск проти Цукерберга

Між Ілоном Маском та Марком Цукербергом виникла суперечка. На днях СЕО Meta заявив, що користувачам інтернету потрібна нормальна версія Твіттеру і Meta готує конкурента.

Ілон Маск з відповіддю не забарився та написав лише два слова:

«Лас-Вегас, октагон»

Хто фаворит?

Відверто кажучи, мало шансів, що бій у октагоні дійсно відбудеться. Але одна з букмекерських контор вже запропонувала коефіцієнти на цей поєдинок:

Примітка: коефіцієнт +300 це приблизно коефіцієнт 4, -500 приблизно 1,35.

В якій формі так звані бійці?

  •  Маску 51 рік, зріст 188, вага під 90. Ілон розповідав, що брав участь у жорстоких вуличних бійках у ПАР.
  • Марку 39 років, зріст 174, вага: 84.  Активно займається спортом, брав участь у змаганнях з джіу-джітсу. Нещодавно пройшов тренування Murph Challenge менш ніж за 40 хвилин.

Не дивно, що букмекери зробили Марка фаворитом. Ймовірність його перемоги вище 80%, але насправді ймовірність проведення самого бою менше 10%. Отож, слідкуємо чим закінчиться ця суперечка.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі (1)
Україна Aiterok Гуру
Гуру

Думаю що до бою не дойде,а фаворит явно Марк,думаю там було б без шансів)хоч Маск вищий і важчий,здається що він досить повільний і малорухливий,не даром такий розрив в коефіцієнтах)

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.