Шон Діб розповів як проходить парі на 1 000 000$

Шон Діб 2023

В березні Шон Діб та Біл Перкінс заключили цікаве парі на 1 000 000$. У Шона непросте завдання: зменшити об'єм жиру в тілі до 17%. На момент початку парі Діб важив 138 кілограм та мав жирову прослойку на рівні 40%.

За умовами парі, якщо Дібу вдастся зробити заплановане – Перкінс заплатить йому 1 мільйон доларів. Якщо Шон Діб не схудне – Біл отримає від покериста 100 000$.

Читати також: Ченс Корнут розповів про покерну сесію тривалістю 69 годин

Чи вдавалось схуднути іншим покеристам?
Чи вдавалось схуднути іншим покеристам?

Нещодавно Білл Перкінс заключав парі з Дугласом Полком. Дугласу потрібно було зменшити свою кількість підшкірного жиру з 27,7% до 13,85% за один рік. Не пройшло і місяця, як Дуглас визнав свою поразку та заплатив Біллу 200 000$.

Початок парі

Шон створив на Youtube канал MillionDollarDeeb, в якому висвітлює те, як проходить парі. Для того, щоб парі завершилось успішно, Шон оплачує тренера, нутриціолога та масажиста. Також покерист повністю змінив свіій раціон харчування та почав займатись спортом.

18 квітня пройшло рівно 2 тижні з початку парі. Шон поділився першими результатами: вага знизилась із 138 до 133 кілограм, але об'єм підкожного жиру залишився на рівні 40%. 

Щоб досягти цілі, Шону потрібно схуднути на до 96 кілограм. Чи вдастся йому це зробити? Діліться своїми думками в коментарях.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.