Ніклас Астедт посів третє місце в турнірі Super Million$ на GGPoker

Можливо ви вже чули про турнірну серію Bounty Hunters з гарантованими призовими в 50 000 000$, яка зараз проходить в мережі GGPoker. Проте, не варто також забувати і про найпопулярніший хайролерський турнір в онлайні Super Million$ зі звичним високим бай-іном у 10 300$ та гарантією в розмірі 1 000 000$.

Серед топових призерів цього івенту був помічений відомий покерист Ніклас Астедт, який вже чотири рази перемагав в аналогічних турнірах.

Шведська GTO-машина Ніклас Астедт

Останнім часом про одного з найуспішніших МТТ-гравців в онлайні зі Швеції Нікласа Астедта було мало чути. Попри це, швед нерідко потраплаяв у гроші в дорогих хайролерських івентах, хоч і не займав найвищі призові місця. 

Востаннє покерист дав про себе знати у вересні минулого року, коли він став ранер-апом івенту WCOOP 80-H вартістю в 10 300$ з призовим фондом у 930 000$, де він заробив 96 950$ + баунті 15 000$. В крайньому турнірі Super Million$ він зумів зайняти третє місце з виплатою 202 430$. Вочевидь, швед продовжить свій тріумфальний марш, щоб виграти якомога більше грошенят. Або, як ще співав Іво Бобул у своїй пісні "все золото світу")

Читати також: Андрій Любовецький виграв Super MILLION$ Main Event на GGPoker

Турнір Super Million$ на GGPoker 

Повернімося до івенту Супер Мільйонс, який цього разу зібрав доволі непогане поле хайролерів. Сумарна кількість входів становила 162, завдяки чому призові івенту досягнули позначки у 1 620 000$. Стати чемпіоном турніру вдалося покеристу з Бразилії Мелбі Лау, який заробив 329 280$.

​Ранер-апом івенту виявився ізраїльський гравець Барак Вісброд. Він здобув на другому місці 258 180$ призових. У фінальній роздачі інтрига трималась аж до самого ріверу. Вісброд пішов в олл-ін з різномасними шість-король (6♥-K♠) та отримав кол від Лау з одномасними десять-туз (10♥-A♥). Генератор випадкових чисел роздав наступні карти 2♥-Q♦-8♥-4♦-A♠ і бразилець став чемпіоном турніру, спіймавши оверпару.


Серед інших призерів турніру можна помітити українця Володимира Паламара. Покерист з України хоч і не потрапив за фінальний стіл, проте зайняв 11-те місце з виплатою 29 710$. Всього до призової зони потрапило 20 гравців, а мінімальні призові становили 21 510$.

Якщо ви мрієте потрапити в турнір Super Million$, проте вам бракує банкролу на повноцінний бай-ін, то можна почати із сателітів та степ-сателітів, які стартують від 10$. Через них можна пробитись у головні відбіркові турніри та врешті опинитись за одним столом з іменитими хайролерами. Степ-сателіти проходять щодня і знайти їх можна в турнірному лобі GGPoker. Удачі за столами!

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком у світі
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.