GGPoker прислухались до гравців та знизили рейк на високих лімітах

Нещодавно в усіх покерних кімнатах найбільшої в світі мережі GGPoker ​відбулися певні зміни в рейковому середовищі для гравців на високих лімітах.

Оновлення зачепили хайстейкс-гравців у кеш. З початку квітня вони отримали суттєве підвищення рейку на лімітах від 25$/50$ і вище. Тобто, якщо раніше комісія на цих рівнях ставок становила 4,02 ВБ/100, то після оновлень вона зросла до 7,08ВБ/100.

Очевидно, що ця новина викликала обурення з боку покеристів, оскільки навіть до цих нововведень рейкове середовище було одне з найдорожчих. Безумовно, покерна мережа досить вдало компенсувала високий рейк усілякими акціями та іноваціями, проте останнє зростання комісії гравці високих лімітів терпіти вже не захотіли.

Читати також: Умовні фішки, столи-9-макс та інші оновлення на GGPoker

Враховуючи той факт, що до високих лімітів добирається не така вже велика кількість гравців, на хайстейкс-рівнях покеристам значно легше об'єднатися та бойкотувати таке ріщення адміністрації платформи.

З обуреними користувачами спробував комунікувати один із амбасадорів GGPoker Бертран Гроспельє, який повідомив гравцям, що спробує вирішити цю ситуацію та допомогти знайти консенсус. Дуже скоро група із приблизно 90-та гравців на високих ставках об'єдналася для бойкоту мережі. Наслідком цього став обвал кеш-трафіку на лімітах від 25$/50$ у 30 разів й ГГПокер були вимушені відступити від свого рішення.

Наразі рейк знов знився й має майже ідентичні показиники, що і до підвищення цін. На даний момент відсоток здорожчання комісії не перевищує 10%, а на окремих лімітах рейк навіть знизився. 

Покеристи високих лімітів завжди бажані гості у покерних кімнатах GGPoker, а саме рішення керівництва платформи цілком зрозуміле. Варто відзначити, що адміністрація мережі доволі шкидко відреагувала на бойкот гравців й досить швидко спробувала залагодити ситуацію.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker UA
США Доступно для гравців з вашої країни
4.9 / 5.0
Відмінна
репутація
від CARDMATES
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.