Bounty Jackpot та інші осінні оновлення на GGPoker

Команда топового покер-руму GGPoker, який входить до найбільшої однойменної покерної мережі не припиняє оптимізувати ігровий процес для гравців та покращувати якість послуг, що надаються.

Осінь – час змін і в ГГПокер до нового сезону припасовані чергові оновлення та нововведення, які дозволять заробити їх користувачам більше призових.

Покерна мережа приготувала низку приємних сюрпризів, які включають появу нової акції з великою випадковою виплатою для любителів нокаут-турнірів, додавання нової функції в роздачах та бонусом у Бінго AoF. Однак про все по порядку.

Bounty Jackpot у нокаут-турнірах на GGPoker

Головна новинка на ПокерОК, про яку варто розповісти – це впровадження Bounty Jackpot у всіх нокаут-турнірах. Акцій подібного формату до сьогодні в онлайн-покері ще не існувало.

Суть її в тому, що всі покеристи, граючи в нокаут-турнірах з будь-якими бай-інами, можуть отримати замість очікуваного баунті випадкову виплату, яка може бути в кілька десятків, сотень або тисяч разів вище.

Це працює так: необхідно грати в один із регулярних нокаут-турнірів (за винятком серійних і Mystery Bounty), вибивати когось із суперників із гри і є шанс в 1%, що за це покерист заробить додаткову випадкову виплату.


Акція поширюється навіть на івенти Battle Royale. Максимально можливе випадкове баунті складає 1 000 000$. Розмір отриманого Баунті Джекпоту залежить від величини бай-іну в турнірі.

Ставка на майбутню стартову руку

Беттинг ще вже сплевся з онлайн-покером в новій функції на GGPoker. Тепер гравці можуть робити ставки на свої наступні стартові руки і у випадку, якщо вони вгадають – отримають фіксовану грошову виплату відповідно до запропонованого коефіцієнта.

Приміром, гравець може поставити на те, що в наступній роздачі він отримає одномісну руку і якщо в наступній роздачі його прогноз буде вдалим, він заробить додаткові призові.

Меню ставок на стартову руку буде схоже на поле ставок в онлайн-рулетці. Коефіцієнт виграшу залежатиме від того наскільки рідкісна рука і яка ймовірність отримати її при наступній роздачі.

Бонуси в AoF Bingo

Покеристи, які грають в AoF (All-in or Fold), мають додаткову можливість заробити на акції AoF Bingo. Суть її в тому, що карти гравця, окрім основної гри в AoF, беруть участь у бінго. Якщо заповнити всі необхідні лінії – гравець одразу ж отримає вказану виплату на свій ігровий рахунок.


У новому оновленні покеристу у разі низки образливих програшів роздач (даунстрика) будуть доступні додаткові роздачі, які допоможуть закрити картку бінго та заробити бажану виплату. Додаткові роздачі вмикатимуться, коли значок VPIP покриється льодом.

Сучасний покер-рум за найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.