PokerCraft та Smart HUD: покерний софт на GGPoker

Софт на ГГ Покер

Покерний рум GGPoker UA забороняє користуватися спеціальними програмами. Тобто використання будь-якого стороннього софту покеру в мережі GGNetwork не дозволяється і це обов'язкове правило.

Зараз існує велика кількість різноманітного софту, яким можуть скористатися покеристи. Подібні спеціальні програми почали з'являтися практично одночасно з розвитком покеру онлайн. Однак якщо на сайті заборонені сторонні програми, це не означає, що користувачам не буде що аналізувати та вивчати.

Щоб подивитися всю інформацію на гравця на GG Poker, можна скористатися вбудованим у покер-рум Smart HUD або спеціальним додатком збору даних у мережі PokerCraft, який працює через сайт покер-руму.

Ексклюзивний софт PokerCraft на GGPoker

ПокерКрафт – це програма для збору статистики в румі ГГ Покер, яка вбудована в клієнт. Абсолютно будь-яка людина, яка має обліковий запис у румі мережі, має доступ до цієї програми і може безкоштовно відстежити свою статистику покеру в реальному часі безкоштовно.

Як зайти у Poker Craft

Щоб переглянути показники гри в румі, ви повинні увійти до клієнта покерної кімнати, вибрати вкладку PokerCraft і зробити клік на значок.

PokerCraft у лоббі ГГПокер

Після натискання на вкладку у вас відкриється сторінка в браузері, де буде доступний ваш особистий кабінет статистики в румі.

PokerCraft лоббі

А ви знали?
А ви знали?

Працює цей додаток з 2018 року і з тих пір ним користуються багато гравців для отримання статистики у мережі GG.

PokerCraft: функції, графік, хронологія

Кожна зіграна вами рука після свого завершення додається до бази даних GGPoker PokerCraft. Потім ця інформація буде використовуватися для аналізу та покращення вашої гри, або для того, щоб переглянути захоплюючу сесію та зберегти необхідні моменти за допомогою функції Hand Moments (і цими моментами можна поділитися з друзями). Також за бажанням ви зможете імпортувати свою історію рук руму ПокерОК в існуючі покерні трекери.

Меню Poker Craft складається з таких вкладок:

 • Хронологія подій (Timeline) – відображає всі важливі моменти недавніх ігор та івентів.
 • Player Stats & Notes – показники гравців та нотатки на них.
 • Профіль пайовика – інформація щодо вашої статистики гри в турнірах та історії бекінгу.
 • Вкладки для кожного виду гри окремо (VIP ігри, Spin&Gold, All-In or Fold, Rush&Cash, Холдем, Омаха, Short Deck) – зведені статистичні дані для вашої історії гри в залежності від типу гри, включаючи Стиль Ігри (Play Style), Рейтинг (Luck Rating) та інше.
 • Турніри – результати ваших турнірів та пул стат щодо них.
 • Завершені турніри (+ в окремі вкладки винесені найпопулярніші події, наприклад GGMasters, WSOP) – інформація про всі турніри, навіть ті, в яких ви не грали, і їх можна відфільтровувати.

Програма PokerCraft на GGPoker

​Як PokerCraft працює

Щоб знайти та подивитися зіграну руку у турнірі, потрібно виконати наступні кроки.

Крок 1
Крок 1

Відкрити вкладку "Турнір" у головному меню ПокерКрафт.

Крок 2
Крок 2

Вибрати ту подію, яка вас цікавить та натиснути кнопку в нижньому меню.

Як знайти турнір на PokerCraft

Крок 3
Крок 3

Там вибрати цікаву для вас роздачу і подивитися, як вона проходила. Програма відкриває зображення столу і хід роздачі буде повністю показаний.

Роздача PokerCraft

Таким чином, ви можете переглядати та аналізувати зіграну руку, а також зберегти її, щоб поділитися з друзями.

Як використовувати Smart HUD проти гравців

Керівництво покер-руму GGPoker знайшло спосіб, як можна полегшити гру для своїх покеристів. Для цього було створено особливу ексклюзивну функцію під назвою SmartHUD, яка доступна всім бажаючим.

Смарт ХАД – це вбудований софт, який при грі безпосередньо за столом видно як цифри біля ніків опонентів (показник VPIP). Якщо суперник у недавньому часі виграв великий банк, цей показник буде оточений вогнем, якщо ж він програв щось велике, то замість полум'я буде лід.

SmartHUD на ГГПокер

Програма показує такий набір статистичних даних:

 • Іконка "Luck Factor" демонструє, наскільки поточний виграш або програш Hero відрізняється від математичного очікування EV, тобто це співвідношення реального виграшу та програшу (дані відображаються у вигляді листка конюшини).
 • Завдяки "Heat Index" покерист може подивитися, наскільки за кількістю виграних або програних грошей у великих блайндах для нього є вдала поточна сесія або сеанс гри.
 • Win/Loss Record показує користувачу статистику своєї гри з конкретною людиною (наприклад, стати PFR або 3bet).
 • За допомогою "Biggest Hands" гравець зможе подивитися про зіграні три найбільші банки проти кожного супротивника, тобто про роздачі, в яких ви найбільше виграли грошей.
Чи ви знали?
Чи ви знали?

У 2021 році мережа Good Game провела масштабне оновлення СмартХад і тепер цей софт гідно конкурує з популярними програмами-трекерами.

Для отримання більш детальної інформації про гравців ви можете використовувати Smart HUD Box, який відкриється при натисканні на спеціальну іконку.

У вікні Смарт ХАД відображаються останні результати гравця, а також різні статті з розбивкою вулицями. Дані тут оновлюються щодня.

Smart HUD Box

Залежно від дисципліни, в якій ви граєте, у цьому вікні відображатимуться різні показники.

Наприклад, у форматі All-In or Fold ви побачите три показники:

 1. Загальний виграш з джекпотів.
 2. Останні роздачі у джекпоті.
 3. Розподіл рук.

Smart HUD Box All in or Fold

У турнірному Hud Box міститься інформація про загальний результат гравця в турнірах та його положення в таблиці. Тут також можна знайти місця гравця, які він обіймав у попередніх івентах.

Також покеристи мають можливість створювати універсальні нотатки гравця на GGPoker. Ви матимете доступ до своїх записів у будь-якому місці: чи це мобільні телефон чи ПК, а також зможете в будь-який момент їх змінювати.

​Переваги Pokercraft та SmartHUD

GGPoker – один з небагатьох сайтів, який може похвалитися спеціальними програмами для статистики та аналізу. Це робить покупку окремого софту (такого як Pokertracker або Holdem manager) не обов'язковим для гравців. Ці програми можуть бути досить дорогими, і багато гравців будуть раді можливості інвестувати ці гроші в свій банкрол. Також не забувайте, що рум пропонує дуже вигідний бонус на перший депозит, що робить гру для гравців-початківців ще більш привабливою.

Той факт, що GG покер поставляється із вбудованим безкоштовним софтом для всіх гравців, насправді є серйозною потенційною причиною грати саме на ньому, а не на інших сайтах. Цей софт явно не такий просунутий, як PT4 або HM2, з набагато меншою кількістю даних, що відображаються. Проте заборона використання будь-якого стороннього програмного забезпечення під час гри завжди відрізняла мережу GG, і добре, що рум пропонує альтернативу для своїх покеристів..

Поширені запитання
⛔ Що робити, якщо не можу знайти Poker Craft у лобі руму?

Кнопка переходу на ПокерКрафт з лобі ГГ Покер знаходиться в правому нижньому кутку лобі. Якщо кнопки PokerCraft немає, то, швидше за все, ви забули зареєструватися в клієнті. Вона відображається лише у авторизованих користувачів (тих, хто увійшли до клієнта, вказавши нік і пароль).

😈 Що робити, якщо не відкривається вкладка з опонентами в ПокерКрафт?

Інформація про суперників відображається лише тоді, коли у вас збирається достатня кількість рук проти певних гравців. Тому, якщо ви граєте дуже мало, розділ "Суперники" може не відкриватися або відображатися порожнім.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Oksana Kumetska Редактор
Редактор
Редакторка Cardmates з 2018 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.