Кеш-трафік GGPoker досяг рекордної позначки

​Покер-рум GGPoker вже не перший рік займає лідируючі позиції щодо кількості трафіку. Складно знайти в покерній спільноті людину, яка хоча б раз не відкривала лобі цього покер-руму.

Багаторічна робота найбільшої покерної мережі, впровадження свіжих покерних інновацій, дисциплін і форматів дало свої плоди і вже в 2021 році мережа GGPoker обійшла свого найближчого конкурента PokerStars за кількістю трафіку.

З того часу розрив у кількості гравців тільки збільшувався і вже зараз рівень кеш-трафіку мережі перевищив історичний рекорд та встановив високу планку, яку дуже складно перебити.

Читати також: GG Poker вдвічі обігнали PokerStars за рейтингом PokerScout

Днями незалежна моніторингова гемблінгова компанія GameIntel опублікувала звіт, згідно з яким, ще цього літа, в період найбільшого сезонного спаду в покер-румах – мережа GGPoker мала середній показник кеш-трафіку на рівні 7 600. Тобто, в той момент, коли у інших румів трафік швидко падав – на GGPoker він лише зростав.

Це заслуга команди покер-руму, яка регулярно запускає у своєму лобі нові ігрові формати, які переймають їхні найближчі конкуренти. Згідно з графіком від PokerScout, середня позначка кеш-трафіку покер-руму перевищує 10 000 гравців.


У січні трафік підскочив ще сильніше. Цілком можливо, що це пов'язано з тим, що покеристам дозволили поміняти свої нікнейми в покерній кімнаті починаючи з 1-го і закінчуючи 7 січня.

Графік онлайну на GGPoker перевищує на 22% торішній результат. Від найближчого конкурента (ПокерСтарс) покерна мережа відірвалася аж на 68% і в даний момент ГГпокер контролює майже половину всього покерного трафіку в світі.

Очікується, що ігрова платформа продовжить нарощувати кількість гравців і цього року, а отже, дуже скоро слід чекати нових рекордів.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.