GG Poker вдвічі обігнали PokerStars за рейтингом PokerScout


Популярна мережа покеру GG Poker вже роками займає лідируючі позиції в різноманітних рейтингах. Покер-руми цієї мережі можуть похвалитися широким функціоналом, різноманітністю ігор, усілякими лідербордами (з щомісячними розіграшами 10 000 000$), акціями та постійними технологічними інноваціями.

Місяць тому GG Poker отримав визнання як найкращий покерний онлайн-оператор 2022-го року. Представники мережі покеру отримали престижну нагороду SiGMA Americas Award на урочистій церемонії в Торонто.

Але який критерій при виборі покер-руму є основним? Найчастіше покеристи шукають покерні кімнати, в яких найбільше слабких гравців і завжди є гра. Наявністю такого поля гравців можуть похвалитися лише руми із високим показником трафіку.

Читати також: Джейсон Кун очолив комісію з боротьби з нечесною грою від GG Poker

І покер-румам мережі GG Poker у цьому плані можуть позаздрити їхні найближчі конкуренти. Рік тому ця покерна мережа посунула за кількістю трафіку з першого місця PokerStars у рейтингу PokerScout. Старзи займали перше місце з трафіку починаючи з 2006-го року і якщо комусь вдавалося змістити "червоно-пікових" з першого місця, то дуже скоро Старзи повертали собі лідерство.

Схоже, що у випадку з GG Poker ситуація дещо інакше. Мало того, що GG Poker вже більше року утримує перше місце в рейтингу PokerScout – вже зараз стало відомо про те, що GG Poker вдвічі випереджають Старзи з кеш-трафіку. Якщо середній тижневий показник PokerStars складає 3 500, то у GG Poker цей показник склав 7 000.

Незважаючи на той факт, що середній показник онлайн обох мереж покеру не істотно відрізняється – добовий пік трафіку у ГГпокер випереджає Старзи більш ніж в два рази.

Це стало можливим завдяки лідербордам, акціям, а також співпраці з великими живими серіями покеру, такими як: WSOP (Всесвітня покерна серія), APL (Asian Poker League) і BoM (Battle of Malta). Саме зараз у покер-румах цієї мережі проходить онлайн-серія Battle of Malta, загальна гарантія якої становить 25 000 000€.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.