Джейсон Кун очолив комісію з боротьби з нечесною грою від GG Poker

Після щасливого народження сина у популярного канадського покер-про Джейсона Куна почалася смуга позитивних подій. Спочатку він приєднався до команди GG Poker як амбасадор.

Вже найближчими днями після цієї події канадський хайролер зумів завоювати свій перший браслет Всесвітньої покерної серії в хедз-ап турнірі за 25 000$. Окрім трофею Джейсон тоді заробив 244 000$.

Покерист продовжував радувати своїх шанувальників великими перемогами в живих покерних серіях, проте при цьому не забував про свої обов'язки в якості амбасадора найбільшої покерної мережі.

Насамперед Джейсон Кун відповідає у команді GG Poker за безпеку, а саме шукати ботів, допомагати банити гравців, які використовують усілякі підказники, та й стежити за дотриманням правил чесної гри серед покеристів.

Читати також: Ден Білзерян заявив про припинення співпраці з GG Poker

Схоже, що Кун чудово справляється з поставленими завданнями. Покерист ініціював створення спеціальної комісії з чесної гри (Poker Integrity Council). Її метою стане захист покерної екології від різного скаму.

Члени комісії будуть займатися ретельними розслідуваннями щодо гравців, які на думку спільноти покеру ведуть нечесну гру. До комісії приєдналися такі відомі гравці, як: Федір Хольц, Нік Петранджело, Ендрю Ліхтенбергер та Сет Девіс.

Вони будуть проводити аналітику облікових записів, які отримували попередження або бан за порушення правил чесної гри. Зокрема, ті гравці, які потраплять до "чорного списку", не зможуть брати участь у великих живих турнірних серіях. Безліч представників великих покерних фестивалів вже погодилися брати участь у цій ініціативі: Super High Roller Bowl, Poker Masters, High Stakes Poker, Triton Poker, Battle of Malta, World Poker Tour, Asian Poker Tour та багато інших.

Якщо когось із гравців упіймають на шахрайстві та порушенні загальних правил ведення чесної гри, то їм буде заборонено брати участь у заходах вищезгаданих серій.

Poker Integrity Council дозволить суттєво ускладнити життя тим гравцям, які хочуть "легких грошей" і свідомо руйнують покерну екологію.

Сучасний покер-рум за найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.