Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GG Poker став найкращим онлайн-оператором 2022 року

Покер-руми мережі GG Poker збирають найбільший трафік порівняно з іншими покерними кімнатами. Крім цього в цій мережі регулярно впроваджуються безліч технологічних нововведень, що дозволяють зробити гру більш цікавою та зручною.

Також у румах мережі GG Poker регулярно проходить безліч великих турнірних серій, не кажучи вже про лідерборди, де щомісяця розігрується 10 000 000$ серед гравців.

І ось, старання команди покерної мережі гідно оцінили і днями вони отримали гемблінгову нагороду на The SiGMA Americas Award. Церемонія нагородження відбулася у Торонто.

Читати також: GG покерок змістили PokerStars з першого місця рейтингу PokerScout

Мережа GG Poker отримала нагороду у номінації "Покерний онлайн-оператор року". Нагороду надали за результатами голосування серед читачів і в номінації взяло участь ще 4 покер-руми.

Це вже не перший трофей GG Poker серед таких нагород. За спиною цієї мережі вже є три нагороди від PokerListnings 2020 року в номінаціях "Вибір гравців", "Інноваційний покер-рум", а також "Найкращий покерний оператор".

У тому ж році мережа покеру потрапила до Книги рекордів Гіннеса за найбільший призовий фонд турніру в історії онлайн-покеру.

Сучасний покер-рум із найвищим трафіком
GGPoker UA
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.9 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.