Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGPoker перерахував Україні понад 2 500 000₴ допомоги

Україна отримала чергову допомогу від покер-руму GGPoker. Цього разу на спецрахунок НБУ лідером світового покеру буде перераховано понад 2 500 000 гривень.

Ці кошти зібрали на #16 Ukraine Fundraising Event в рамках WSOP Circuit - спеціальному благодійному турнірі в мережі GGPoker, який стартував 16 квітня. Учасники здійснили 799 входів і з кожного бай-іну на гуманітарну допомогу Україні було відраховано 111$.

Читати також: GGPoker представили свого першого українського амбасадора

Це далеко не перша ініціатива лідера світового покеру, спрямована на підтримку нашої країни. Відомо, що на заклик GG відгукнулося чимало гравців та стрімерів з усього світу, які зробили особисті внески. Дехто опублікував в мережі звіти про трансфер коштів.

А нещодавно безпосередньо GGPoker перерахував на гумдопомогу українцям 1 000 000 гривень. Про це повідомляється на сайті ggpoker.ua, який тимчасово переформатовано для всебічної допомоги співгромадянам: окрім посилань на спецрахунки та корисні телеграм-боти. Там можна знайти чимало важливої інформації для українців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.