GGPoker представили свого першого українського амбасадора

Як ви знаєте, наприкінці літа цього року популярний покер-рум GGPoker, який належить до азійської покерної мережі GG Network – отримав офіційну українську гемблінгову ліцензію (ТОВ "НСУС ЮА").

Це стало можливо завдяки легалізації грального бізнесу в Україні. З моменту отримання ліцензії представники покер-руму активно працюють над своїм запуском на території нашої країни.

І ось, GGPoker офіційно стартує на українському ринку. Найближчим часом усі українські покеристи можуть абсолютно легально грати в цьому покер-румі.

Читати також: GG Poker отримали ліцензію в Україні

Першим амбасадором покер-руму GGPoker в Україні став популярний покерист Денис "SantaZzz" Чуфарін. Окрім професійної покерної кар'єри Денис також є професійним дайвером, а тому краще за інших знає що таке "зануритись" в онлайн-покер з головою. Окрім цього між дайвінгом та покером є досить багато спільних знаменників, зокрема схожі терміни.


Ви зможете самостійно провести паралелі, зігравши на GG Poker. Покер-рум активно співпрацює із зірками світового онлайн-покеру. Одним з основних амбасадорів покер-руму є легендарний покерист Даніель Негреану. Також команду цього руму представляє покерний вундеркінд з Німеччини – Федір Хольц.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.