GG Poker представили ще одного свого амбасадора в Україні

Найпопулярніший у світі покер-рум GG Poker, що входить до орбіти величезної азійської покерної мережі GG Network продовжує впевнено прорубувати собі шлях до сердець українських покеристів.

Як відомо, GGPoker зумів отримати гемблінгову ліцензію в Україні (ТОВ «НСУС ЮА») ще 11-го серпня рішенням КРАІЛ (Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей) №484.

Черговим шляхом покер-руму по своєму закріпленню на українському ринку стало підписання контракту ще з одним відомим українським покеристом.

Читати також: GGPoker представили свого першого українського амбасадора

Таким чином уже другим українським амбасадором GGPoker став популярний український кеш-гравець та покерний стрімер Єгор Зарев, більше відомий під нікнеймом "BigGOGI".

Веселий та дотепний гравець постав у новому рекламному ролику від ГГпокер у декількох образах: Вінстона Черчилля, Конфуція, Магатма Ґанді, а також Білого тигра (символу 2022-го року).

Ці образи є своєрідними шаблонами поведінки деяких гравців за покерними столами й кожен з вас має можливість приміряти їх на себе, адже в покер-румі для усіх охочих доступні аватарки з зображеннями цих персонажів.

Команда GGPoker продовжить завойовувати український ринок онлайн-покеру та бити свої власні рекорди. Серед минулих досягнень варто зазначити той факт, що у 2020-му році GGPoker потрапили до Книги рекордів Гіннеса – завдяки Мейн Івенту WSOP Online 2020, що зібрав рекордний призовий фонд в онлайні у розмірі 27 559 500$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.