Самюель Вусден став раннер-апом Sunday Super High Roller на GGPoker

​Вчора ми писали про українського покериста Андрія Любовецького, який виграв Мейн Івент серії Super Million$ Week на GGPoker, заробивши за свій тріумф немаленьку виплату в розмірі 1 184 690$.

Проте днями, в рамках серії, пройшов іще один дорогий івент, потрапити до якого мають можливість далеко не всі гравці. Мова йде про турнір #49 Sunday Super High Roller вартістю в 25 500$ та з гарантованими призовими в 200 000$.

Як бачите, попри відносно невелику гарантію турніру, було здійснено 33 входи, які дозволили в чотири рази перевищити обіцяні призові. У результаті фонд турніру досяг позначки в 825 000$.

Читати також:​ Самюель "€urop€an" Вусден виграв дорогий турнір SCOOP

Потрапити у хедз-ап цього івенту вдалося популярному фінському хайролеру Самюелю Вусдену, який став раннер-апом турніру з виплатою в 202 820$. Самюель програв у хедз-апі бразильському покеристу Родріго Сірічуку, який заробив за перше місце 279 470$.

На четвертому місті опинився відомий американський покерист і регуляр хайролерських турнірів на GGPoker - Айзек Хекстон. Він отримав виплату в 114 050$. Всього в призи потрапило п'ятеро гравців й останнім свої призові отримав гравець з Австрії під ніком "Ushuaia1", який заробив 85 530$.

Серед учасників фінального столу варто виділити американця Еліо Фокса, який став баббл-боєм, а також латвійського покериста Олексія Понякова на восьмому місці.

Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.