Двоє українців потрапили до топ-3 турніру Super Million$ на GGPoker

На GGPoker завершився черговий великий та дуже популярний турнір Super Million$ з бай-іном 10 300$, який цього разу проходив у рамках серії Super Million$ Week.

Незважаючи на свою дорожнечу – івент мав широку структуру стартових флайтів, завдяки чому зібрав 1 156 входів і в результаті загальний призовий фонд турніру досяг вражаючої позначки 11 560 000$, при обіцяній гарантії в 10 000 000$.

Турнір вражає своїм розмахом і став обговорюваною подією в покерному ком'юніті. За фінальним столом турніру зібралося чимало сильних хайролерів.

Читати також: Черговий українець у топ-3 фінального столу Super Million$

Однак, цікавий цей турнір насамперед тим, що за його фінальним столом до топ-3 призерів івенту потрапили двоє покеристів з України. Український хайроллер Володимир Паламар став раннер-апом турніру, заробивши найбільшу виплату у своїй покерній кар'єрі в 1 222 000$.

За ним на третьому місці з виплатою в 942 500$ виявився ще один українець "Kostya_Jock" і ця виплата також стала найбільшою за всю його кар'єру. Щодо чемпіона турніру, то ним став покерист під прапором Мексики з нікнеймом "Hawwww".

П'яте місце посів популярний бразильський хайроллер Юрій Дзивілевські, який заробив 560 770$ призових. Символічно, що Микита Бодяковський, який ще у квітні висловив свою підтримку українцям – також потрапив за фінальний стіл турніру із призовими 257 600$ на восьмому місці.

У фінальній роздачі турніру Паламар зарейзив з одномасними туз-два та отримав трибет олл-ін з різномасними туз-дама. Українець вирішив зробити кол і на флопі у нього випало флеш-дро. Попри це, ніхто з покеристів не зумів посилитися до переможної комбінації і "Hawwww" став чемпіоном турніру завдяки старшому кікеру.


Сучасний покер-рум з найвищим трафіком
GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.