Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ченс Корнут розповів про покерну сесію тривалістю 69 годин

Ченс Корнут 2023

У багатьох покерних професіоналів був бурхливий початок кар'єри. Майже кожен з них може розповісти цікаву історію про шалені кеш-ігри. Наприклад, Ченс Корнут згадав про сесію тривалістю 69 годин...

13 років назад Ченс відправився у Далас, щоб зіграти в приватній кеш-грі по PLO. В результаті йому довелось відіграти 69 годин поспіль і з'їсти 15 сендвічів. Але найголовнішим є його резалт по фінансам: +517 000$.

Читати також: Філ Хельмут знімається у новому фільмі з Джоном Траволтою

Історія від Ченса

24-річний Корнут увійшов в пентхаус за 4 000 000$ з великими телевізорами на кожній стінці. Симпатичні масажистки займались багатими бізнесменами, поки ті витрачали свої гроші в сумнівних роздачах.

«Тоді мені здалось, що я помер та попав у справжнісінький рай», – згадує Корнут.

Гра в PLO почалась з блайндів 25$/50$, але з часом закупівлі лише зростали. Ченс сів за стіл зі стеком 5 000$ та почав придивлятись до суперників. Коли після першої роздачі відбулось відразу 3 олл-іна та докупки на 10 000$ – все стало зрозуміло.

«В ті часи Омаха була іншою. Ніхто гадки й не мав про збалансовані діапазони та мало хто розумів як грати. Було достатньо блефувати на кожен чек опоненту і намагатись витягнути з нього стек»

Спочатку Ченс збільшив початковий стек до 20 000$, а потім в його руках опинилось 100 000$ фішками. Наступні 24 години пройшли як в тумані: 20 склянок кави, 5 бургерів та дуже багато великих банків. 

В кінці другого дня в стеці Корнута було вже 400 000$ і він помирав від бажання трохи поспати. Але все ж таки лишився та зіграв ще одну важливу роздачу, яка принесла йому сотню тисяч доларів. Далі Ченс зафіксував +517 000$ та покинув стіл королем покеру. Це був його найбільший виграш в кеш-грі та цю сесію він вже ніколи не зможе забути.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.