Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Офіційно: покер в Іспанії визнали спортом

Покер спорт в Іспанії

Іспанська нація дуже любить грати в покер. На території цієї країни проводиться багато масштабних серій. Найпомітніша: EPT Барселона, на яку завжди збиралось багато відомих імен.

На днях Міністерство фінансів Іспанії вирішило зробити цю карткову гру ще більш популярнішою. Справа в тому, що покер визнали спортом на офіційному рівні, а покеристів – спортсменами. Це зроблено з метою упрощення та вирішення питань обтяження податків з карткової гри. Також статус спортсменів надали тим, хто грає на професійному рівні в більярд та шахи.

Топ-3 найприбутковіших покеристів в Іспанії
Топ-3 найприбутковіших покеристів в Іспанії

All Time Money List в Іспанії очолює Адріан Матеос: йому вдалось виграти за всю кар'єру близько 33 000 000$. На другому місці Серхіо Айдо (15 500 000$), на третьому -– Карлос Мортенсен (12 000 000$).

Тепер країна стане ще більш привабливою для покеристів. Це може спричинити повернення іспанських гравців, які в свій час переїхали в Великобританію, в котрій до покер більш ліберальне відношення.

Варто відмітити, що ще декілька років тому іспанська покерна спільнота була однією з наймасовіших. Але жорсткі закони привели до того, що багато спортсменів переїхали в інші країни. Тепер вони можуть змінити свою думку, після того як покер в Іспаніїї офіційно визнали спортом.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.